Sebastian Kociński – Pełnomocnik Zarządu ds. Kluczowych Klientów SOLID SECURITY

Szanowna Joanno,
W imieniu Uczestników rezylientnego warsztatu pt. „Serce i rozum. W biznesie i życiu”, z serca Dziękuję… Dzień spędzony w atmosferze wzajemnej otwartości oraz przywołane przez Ciebie treści podczas warsztatu, dotknęły dosłownie naszych serc i rozumu, pozostawiając trwały ślad, ubogacając i umacniając jednocześnie.  

Twoje profesjonalne podejście, holistyczne spojrzenie na człowieka i jego Bycie w Świecie który tworzy, w połączeniu z przeprowadzonymi warsztatami oraz medytacją, w której ponad 60 osób mogło przebyć wspaniałą i poruszającą drogę w głąb siebie, uczyniły ten dzień wyjątkowym.

Z perspektywy czasu czuję i widzę, że jako Jednostki, ale także jako Zespół, jesteśmy bardziej świadomi siebie, a tym samym rzeczywistości biznesowej, którą współtworzymy. Przekłada się to doświadczenie na większą efektywność zawodową i osobistą, dając więcej satysfakcji oraz radości z bycia…

Ufam, że Spotkanie z Tobą i to w jaki sposób Podzieliłaś się częścią swojej życiowej Drogi, będzie początkiem do dalszej współpracy z Tobą oraz współpracy ze Sobą, każdego z Uczestników.

Dziękujemy i życzymy, aby Rezyliencja, była zawsze Częścią Twojego Życia… Byś rozwijając to, co dla Ciebie jest ważne, nadal mogła wspierać Ludzi w Drodze do Siebie i w Drodze do Świata, czyniąc ten Świat, również biznesowy, po prostu jeszcze lepszym.

Ewa Chyc – Quality Controller BENTLEY MOTORS

To było wspaniale święto Miłości i Akceptacji Siebie.
.
Pełne głębokiego wglądu w swoją duszę i emocje, które zakopane gdzieś głęboko w nas wypłyneły w trakcie tego wspaniałego czterodniowego wydarzenia jakim był kurs Vedic Art.
.
Dziękuję Ci Joasiu za cudowne prowadzenie i wybranie tego magicznego miejsca, jakim był Dom Życia w Nekielce, w którym dane było nam zatrzymać się na chwilę i odnaleźć siebie na nowo.
.
.
To niesamowite spotkanie, wspólne przeżywanie naszych historii ukazanych potem w naszych ‚malowanych sercem’ obrazach, na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
.
Dziękujemy Ci Joasiu 💙

Przemysław Rygielski – Grupa OLX, EMEA Regional Payroll Manager  

W dniach 02.06.2022 oraz 08.06.2022 Joanna Janowicz przeprowadziła dla mojego zespołu warsztaty mające na celu zapoznanie zespołu z zagadnieniem rezyliencji.

.

Warsztaty przeprowadzone były w formie online, w języku angielskim dla 13 osób zlokalizowanych w krajach – Portugalia, Niemcy, Polska, Rumunia, Ukraina, Kazachstan, Uzbekistan.

.

Pracowałem bardzo blisko z Joanną nad ustaleniem szczegółów warsztatów, tj. odpowiedniego przygotowania logistycznego, treści. Podczas pracy nad warsztatami oraz prowadzenia samych warsztatów Joanna dowiodła, że jest osobą o bardzo dużej wiedzy w temacie rezyliencji.

.

Co więcej Joanna potrafi tę wiedzę przekazać w bardzo inspirujący sposób. Posiada też rzadką umiejętność nawiązywania szczerych relacji w bardzo krótkim czasie. Osoby biorące udział w warsztatach bardzo pozytywnie odebrały czas spędzony z Joanną oraz omówione treści. Współpraca z Joanną była profesjonalna, przyjemna i owocna.

Lek. med. Artur Gromadziński z Zespołem – Właściciel GROMADZIŃSKI ZESPÓŁ MEDYCZNY

Chciałbym gorąco zarekomendować warsztaty prowadzone przez Panią Joannę Janowicz. W klinice chirurgii plastycznej i onkologicznej „Gromadziński Zespół Medyczny”, staramy się zaspokajać najlepiej, jak potrafimy potrzeby naszych Pacjentów i Personelu. Robimy to między innymi poprzez ciągłe  podnoszenie kompetencji naszego zespołu. Warsztaty prowadzone przez Panią Joannę zostały przez Nią profesjonalnie i z zachowaniem najwyższych standardów dostosowane do naszych potrzeb.

Nasi pracownicy precyzyjnie łączą empatię i procedury, by każdy Pacjent czuł się otoczony troską, ciepłem i wracał do domu szczęśliwy i zadowolony z efektów. Joanna zaproponowała warsztat, który pomaga rozwijać kompetencje komunikacji i wrażliwości z odpowiedzialnością, oparty na szwedzkiej metodzie Vedic Art, która w sposób twórczy rozwija potencjał człowieka. Jako właściciele Kliniki, czerpiemy najlepsze wzorce z kultur całego świata i taką jakość chcemy dawać naszym  Pacjentom. Warsztat spotkał się z wielkim uznaniem i wdzięcznością ze strony uczestniczek i naszej. Poszerzył horyzonty i zadbał o wspierające przekonania w obszarze obsługi Pacjenta i osobistej.

Szczerze polecamy metody, profesjonalizm i doświadczenie Joanny. Łączy dary kultury wschodu z potrzebami kultury zachodu.

Dziękujemy Joanno i mamy nadzieję, wkrótce spotkać się na kolejnych warsztatach!

Maciej Seiffert – Dyrektor Zarządzający TSLOGISTIC

Joanna przygotowała dla kierownictwa TSLOGISTIC autorskie warsztaty „Wartości w firmie”. Zadanie, które postawiliśmy przed tymi warsztatami nie było dla naszej organizacji najłatwiejsze, ale dzięki dopasowanym ćwiczeniom oraz właściwemu przeprowadzeniu nas przez ten proces, uwolnione zostały w nas pokłady dodatkowej energii i kreatywności. Cel został osiągnięty!!! Asię polecamy kolejnym klientom, sami nie raz jeszcze skorzystamy! 🙂

Jan Lalek – Członek Zarządu GL OPTIC Polska sp. z o.o.

Z Joanną Janowicz oraz naszym zespołem sprzedaży, obsługi klienta, marketingu, produkcji oraz z zarządem GL OPTIC Polska, pracowaliśmy warsztatowo. Zadaniem Joanny było przeprowadzenie nas i przekazanie wiedzy na temat nowoczesnych trendów w tworzeniu prezentacji. Prowadząca skupiła się, zarówno na elementach technicznych, merytorycznych, jak i wizualnej atrakcyjności samej prezentacji, ale też zadbała o nasz dobrostan w zakresie zarządzania stresem i budowania poczucia pewności siebie i autentyczności podczas prezentacji. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie, profesjonalizm i efektywny wymiar warsztatu, szczególnie, iż miał on miejsce na krótko przed bardzo ważnym dla nas, corocznym spotkaniem z naszymi Partnerami Biznesowymi z Europy.

Julita Opoczyńska – Pełnomocnik SGB Leasing sp. z o.o.

Joanna Janowicz zaproponowała 2 – dniowy autorski Program w zakresie Komunikacji Wewnętrznej w połączeniu ze skandynawską metodą świadomej zmiany: Vedic Art wykorzystującej jako narzędzie malowanie intuicyjne. Uczestniczki warsztatu doceniły otwartość, zaangażowanie merytoryczne i emocjonalne prowadzącej, tak by proces wewnętrznej zmiany miał świetną przestrzeń do spełnienia. Wspólna praca praktyczna, proces pracy twórczej i kreatywnej oraz fundament teoretyczny poprowadziły ku nowej interpretacji, zmianie przekonań i w efekcie optymalizacji procesów zarządzania komunikacją wśród współpracowników, podwładnych i pracodawcy.

Warsztaty z Joanną to inspirująca droga w głąb siebie, to wzmocnienie i odkrycie dawno zakopanych „skarbów”. Oprócz dużej wiedzy jest przy tym świetnym kompanem do wartościowych rozmów.

Wykonane przez Uczestniczki prace artystyczne znalazły miejsce w Sali konferencyjnej naszej firmy, by być żywym przykładem możliwej zmiany i inspiracją dla wszystkich pracowników.

Tomasz Witt – Menedżer obsługi multikanałowej,  Multikanałowe Centrum Komunikacji Santander Bank Polska

Z Joanną Janowicz mam przyjemność współpracować od kilku lat. W tym czasie mieliśmy okazje zbudować razem projekt dotyczący szkoleń z motywacji i autoprezentacji dla kadry kierowniczej Multikanałowego Centrum Komunikacji Santander Bank Polska. Grupa pracowników miała okazję także brać udział w spotkaniach dotyczących budowania relacji z klientem – jakże ważnej relacji w dobie budowania przewagi konkurencyjnej nie na produktach, które oferujemy, ale poprzez jakość obsługi czy stopień skłonności klienta do polecenia usług.

Jednak dla mnie osobiście najważniejsze były warsztaty z prowadzenia wystąpień publicznych. Gigantyczna dawka wiedzy, łamanie swoich barier i mnóstwo dobrej zabawy. Organizacja warsztatu, z którego wychodzi się z praktycznymi umiejętnościami, a nie tonami kartek do nauki 🙂

A to wszystko okraszone uśmiechem, wiedzą i pasją Joanny.

Dominika Flaczyk – Prezes Grupy Profesja i BusinessWell (współpraca z firmą Żabka i in.)

98% ocen uczestników grupy w zakresie wartości płynącej z warsztatu Wiarygodność z cyklu „Problem retencji w kontekście kompetencji managerskich”, dotyczy maksymalnej oceny: zdecydowanie przydatne, a 2% oceny raczej przydatne.

Efektywność, rekomendacja i polecenie modułu Joanny od grupy: 99%

Uczestnicy otrzymali zestaw narzędzi do budowania otwartej, wrażliwej i świadomej postawy managera XXI w., który inwestując w relacje z pracownikami wzmacnia najpierw rozwój własnych umiejętności szerokiego wglądu społecznego, elastyczności psychicznej i empatii dla drugiego człowieka.

Profesjonalizm i współprace z Joanną w zakresie szeroko pojętej komunikacji, wystąpień publicznych i zdrowia psychicznego, bardzo doceniamy i z radością kontynuujemy oraz rozwijamy w 2023 r.

Agnieszka Zielonka – Manager ds. studiów podyplomowych Collegium da Vinci

Z Joanną współpracujemy od 2020 r. przy realizacji jednego z najbardziej prestiżowych projektów Collegium da Vinci – studiów managerskich przeznaczonych tylko dla kadry zarządzającej – Executive Master Business of Administration.

Od początku powołania projektu, w trakcie 3 edycji (2023 r.) Joanna odpowiedzialna była i jest za kompleksowy „Warsztat z wystąpień publicznych i pracy z kamerą”.

Uczestnicy każdej z edycji, głęboko przekonani i entuzjastyczni, wskazują program wdrażany przez Joannę, jako jedno z najciekawszych i najbardziej efektywnych doświadczeń i narzędzi managerskich.

Program oparty jest na rozwoju osobistym, zmianie przekonań i rozwijaniu umiejętności inspirującej i angażującej komunikacji na scenie, przed grupą oraz na platformach cyfrowych i przed kamerami.

Przeprowadzone wśród słuchaczy kierunku ankiety ewaluacyjne wszystkich edycji, oceniają zaangażowanie, profesjonalizm i przygotowanie Joanny ze średnią notą 4.9 w skali 5.0.

Jako realizatorzy studiów EMBA, będziemy kontynuowali współpracę z Joanną w przyszłych edycjach.

Marta Ozga – Prezes Ozga Consulting Company

W ciągu dwóch lat przeprowadziliśmy z Joanną warsztaty i szkolenia, korzystając z jej usług, wiedzy i profesjonalizmu w zakresie kompetencji miękkich z komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, naturalnej motywacji pracownika, zarządzania stresem i well-being oraz wystąpień publicznych. (…)

Joanna wspiera zarządy i kadrę zarządzającą w rozwoju indywidualnym oraz firmy. Realizuje programy mentoringowe, inspiracyjne, które budują zaangażowanie i lojalność pracowników w organizacji, a także utrzymanie komunikacji na wysokim, sprzyjającym poziomie wewnątrz firmy. Polecamy współpracę z Joanną!

Cezary Janecki – Właściciel SYNAPO

Z Joanną Janowicz przeprowadziliśmy cykl warsztatowy trwający 6 dni, którego celem było wzmocnienie kompetencji miękkich naszego zespołu w zakresie komunikacji, zarządzania stresem i budowania relacji w organizacji oraz z interesariuszami.

Otwartość, profesjonalizm, wnikliwość i elastyczne podejście do grupy oraz każdego z pracowników sprawiają, że z życzliwością możemy polecić współpracę z Joanną firmom w każdej branży.
W ankiecie finalnej, pracownicy Synapo, przyznali prowadzącej najwyższą notę w kategorii „Efektywny wpływ warsztatu” i przełożenie na życie w firmie.

Magdalena Dembińska – Dr nauk med., absolwentka Vedic Art

Czym był dla mnie VEDIC ART?
Był dla mnie 4-dniową, kolorową podróżą w głąb siebie. Nie czułam, że przełamuję jakieś bariery, ale weszłam na tereny na jakich nigdy dotąd nie byłam, a wiedziałam, że one na mnie czekają.
Wykonując kolejne zadania czułam „przechodzenie” w obszary do tej pory dla mnie nieznane. Coś się wydarzyło i nie ma od tego odwrotu.
Dzisiaj mam wewnętrzne poczucie większej mocy, sprawczości, większego bogactwa mojej świadomości. Czuję też dużo większy, błogi spokój. Chyba po raz pierwszy „popłynęłam” energetycznie 😘

Karolina Hełka – Zarząd NaSwoim sp. z o.o., absolwentka I i II st. Vedic Art

Czas spędzony na Vedic art to podróż w głąb siebie, wyciszenie wszystkich zewnętrznych szumów i wsłuchiwanie się w cichy i delikatny głos prosto z wnętrza. Kiedy pracujesz i nie czujesz upływu czasu to jesteś we flow. Liczy się tylko wykonywana czynność i to sprawia przyjemność. Niczym dziecko zatracone w pysznej zabawie. W takim właśnie stanie byłam podczas warsztatów Vedic art. W pięknym miejscu i z pięknymi ludźmi przez 4 dni. Z serca polecam.

Beata Górka – Podróżniczka z Irlandii, absolwentka Vedic Art

VEDIC ART otwiera serce i patrzenie z innej perspektywy na świat i ludzi. Puściłam się 😂 i codziennie czułam, jak obieram swoje warstwy „cebuli”!
Popłynęłam. Boso, jak dziecko spędzałam cudowny czas na łonie natury słuchając szumu drzew i śpiewu ptaków.

Przepyszne i cudownie podane jedzenie płynęło z serca Agnieszki. Melodia smaków. Dom Życia dał nam atmosferę i spokój ducha płynące z serca Eli. Joasia profesjonalnie prowadziła nas przez 17 zasad Wedyjskich z serca. Pełna zaangażowania, miłości do tego co robi, płynęła razem z nami.
Dziękuję za wspaniały czas spędzony razem Joannie, Marcie, Magdzie, Agnieszce, Grażynie, Karolinie i sobie dziękuję, że znalazłam Vedic Art.
Z Miłości do Życia.

Agness Rosa – Artystka, absolwentka Vedic Art

W 100% mogę się pod tym podpisać: kurs VEDIC ART uświadomił mi, jak bardzo ja i moja dusza jesteśmy gotowe, żeby żyć po swojemu, według własnych zasad.
Jestem wdzięczna, że spędziłam ten czas pod opieką Joanny i w obecności fantastycznych kobiet.

Magdalena Ziegler – Wiceprezes Serwis Expert sp. z o.o. i GT Corp sp. z o.o.

Na potrzeby naszych firm Serwis Expert sp. z o.o. i GT Corp sp. z o.o. zrealizowaliśmy warsztaty z komunikacji i kompetencji miękkich w zakresie relacji wewnętrznych, kontaktu z klientem, zarządzania stresem i marketingu relacyjnego.

Warsztaty poprowadziła Joanna Janowicz, z którą w ciągu całego cyklu przeszliśmy etapy i procesy podwyższania umiejętności teoretycznie i praktycznie. Doceniamy bardzo zaangażowanie, empatię, wszechstronność w dobieraniu metod oraz odwagę do zabierania nas w nowe, wspierające nas obszary. Serdecznie polecamy współpracę z Joanną, która zmienia przekonania, a co za tym idzie, jakość funkcjonowania w życiu organizacji, a także prywatnym.

Kinga Dziedziczak – Learning & Development Team Coordinator Grupa TENSE

Zaprosiliśmy Joannę do poprowadzenia warsztatów z wystąpień publicznych i przed kamerą w szczególnie istotnym dla nas projekcie AMBASADORZY MARKI. To grupa wyjątkowych i zaangażowanych pracowników, którzy reprezentują spółkę w kontaktach z mediami.

Zadaniem Joanny było podnieść kompetencje wszystkich 20 uczestników na najwyższy możliwy poziom. Szczegółowo ustaliliśmy potrzeby grupy, biorąc pod uwagę różnorodność obowiązków, predyspozycje i ich staż pracy z mediami.

Warsztaty zostały docenione przez uczestników, którzy najwyżej ocenili możliwość głębszego czerpania ze swoich zasobów poprzez większą świadomość swoich możliwości, techniki praktyczne i wizerunkowe oraz mocne otwarcie na autentyczność w autoprezentacji.

Joanna została doceniona wieloma mailami z podziękowaniem za zaproszenie jej do realizacji warsztatów, w szczególności za swobodę współpracy, profesjonalizm oparty o autorski program i doświadczenie oraz wielką otwartość na drugiego człowieka.

Łukasz Rybacki – Prezes zarządu Terlan sp. z o.o.

Joanna Janowicz została zaproszona do współpracy przez Terlan sp. z o.o. w celu stworzenia autorskiego programu rozwojowego w zakresie integracji i motywacji dla 45 uczestników reprezentujących firmę. W ramach swojego zadania, Joanna zaproponowała warsztaty ze sztuki malowania intuicyjnego Vedic Art, które skutecznie przyczyniły się do głębokiego otwarcia się uczestników, szczerego przekazu i mocnego zaangażowania. Jej program zawierał także specjalne wyzwanie dla chętnych, którzy mieli okazję przełamać swoje ograniczenia.

Joanna wykazała się prawdziwie profesjonalnym podejściem oraz umiejętnością dostosowania się do wymagających okoliczności. Jej kompetencje pozwoliły na niezapomnianą integrację grupy, co zostało docenione przez uczestników. Efektem programu Joanny są także prace uczestników warsztatu, które obecnie znajdują się w przestrzeniach firmy.

Polecamy współpracę z Joanną Janowicz zespołom nastawionym na wspieranie komunikacji i integrację międzyzespołową.

Michał Śliwiński – Wiceprezes ACO

Autorski program Joanny Janowicz NAVI, uwalniający potencjał do wystąpień publicznych i pracy z kamerą, wdrożyliśmy dla Dyrektorów Biura obsługi Klienta i Działu Sprzedaży.

Został on entuzjastycznie przyjęty przez uczestników, jako narzędzie gwarantujące zmianę przekonań, umiejętność zarządzania stresem, dostęp do efektywnych technik i wejście na inspirujący poziom w szczególności w wystąpieniach dla klientów i interesariuszy. Stanowi też profesjonalne wsparcie we współpracy z pracownikami, by przekazywane im treści prowadziły do zaangażowania i rezultatów.

Agnieszka BożejewiczWłaściciel baga.net.pl

Panią Joannę miałam okazję poznać od strony zawodowej na Ekskluzywnej Gali Kobiet Biznesu w Trójmieście. Prowadziła jeden z bloków tematycznych dotyczący budowania marki firmy. Jej prelekcja spodobała mi się szalenie. Na tyle, że poprosiłam Panią Joannę o jak najszybsze indywidualne konsultacje dotyczące właściwego budowania marki mojej firmy.
Byłam pod ogromnym wrażeniem kompetencji, rzeczowości, celności spostrzeżeń, umiejętności ukierunkowania na właściwe tory.
Po kilku tygodniach, jakie minęły od daty konsultacji mogę powiedzieć jedno: to był najlepiej wykorzystany czas w moim życiu i najlepsza rzecz jaką mogłam zrobić dla mojej firmy.
Polecam kontakt z Panią Joanną każdemu, kto szuka właściwej drogi biznesowej.

ppłk Andrzej KruczyńskiZałożyciel i Wiceprezes Instytutu Bezpieczeństwa Społecznego

Zależało mi na wypracowaniu formuły komunikacji, która rozsądnie wspiera mnie, jako byłego oficera GROMU i jednocześnie dziś przedsiębiorcę, trenera, człowieka, który zarządza biznesem. To, co wypracowaliśmy z Joanną wykorzystuję podczas wypowiedzi w ogólnopolskich mediach, na wykładach, czy w relacjach biznesowych i tych ze studentami uczelni, z którymi mam przyjemność współpracować.

Sandra MartynówWłaściciel w Edukacja Finansowa

Udział w Indywidualnym Programie Rozwoju u Joanny Janowicz, określiłabym jako poszerzanie strefy komfortu, które jest źródłem radości, satysfakcji i wielkiej dumy.

Konsekwentnie i w totalnym zdumieniu ”czy ja to potrafię?” „czy to dzieje się naprawdę?” pokonywałam kolejne wyzwania ucząc się m.in. sztuki wystąpień publicznych czy zarządzania stresem w życiu.

Przygotowanie merytoryczne oraz wsparcie jakie dostawałam powodowało, że nie tylko chętnie wykonywałam zadania, ale z ekscytacją czekałam na kolejne wyzwania. Po wystąpieniu na Stadionie Narodowym przed publicznością 500 osób, do którego przygotowywałam się z Joanną, otrzymałam propozycję wystąpienia dla 7 tysięcy. Jeśli szukasz kreatywnego i odpowiedzialnego trenera work life balance i autoprezentacji i masz odwagę uczyć się tego w sposób innowacyjny i pełen emocji, skorzystaj z propozycji Joanny Janowicz. Jeśli nie masz w sobie tej odwagi – tym bardziej to zrób!

Agnieszka Kazuś – MusiałPrezes Zarządu DBL Wynajem Odzieży Roboczej Sp. zo.o.>

Co mogą mieć wspólnego archetypy z usługą wynajmu odzieży roboczej? Co zmieni w Twoim życiu wystąpienie na koronie stadionu w Poznaniu? Dlaczego świadomość mojej osobistej misji życiowej ma wpływ na sukces zawodowy? To tylko wycinek z zagadnień poruszanych podczas spotkań z Joanną Janowicz. Joanna zaraża entuzjazmem oraz radością życia przy jednoczesnej głębokiej refleksji nad sensem tego, co robimy na co dzień. Profesjonalizm połączony z elegancją, bogatym doświadczeniem i niekwestionowaną wiedzą – oto Joanna Janowicz

dr Małgorzata Kluska – NowickaWicekanclerz i Członek zarządu, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu

Warsztat Be Yourself! Misja 6.1 stanowi z pewnością jedyną na ten moment w Polsce, niebanalną okazję do rozwoju zarówno w kontekście komunikacji, jak również radzenia sobie z nowymi, ekstremalnymi sytuacjami, co jest bardzo ważne w kontekście dynamicznie zmieniającego się biznesu. Swobodne i naturalne opuszczanie strefy komfortu to umiejętność niezbędna dla każdego menedżera, który poważnie myśli o swojej karierze zawodowej. To również okazja, aby doświadczyć siły nowo tworzonego zespołu, opanowywania lęku, oraz maksymalnej koncentracji w ekstremalnych warunkach. Z całą pewnością warsztat ten polecam osobom, które chcą poznać siebie jako mówcę i w praktyce rozwinąć swoje umiejętności w tym zakresie, ale również każdemu, komu zależy na rozwoju osobistym i odnajdywaniu się w nowych sytuacjach osobistych oraz biznesowych.

Tomasz KobierskiWiceprezes zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich

Międzynarodowe Targi Poznańskie stawiają na innowacyjność tak w ofercie eventowej dla zwiedzających jak i nowoczesnych rozwiązaniach dla klienta B2B.Dzięki współpracy z Joanną Janowicz oferta MTP powiększyła się o światowej klasy wydarzenie z branży motywacyjno-rozwojowej zaplanowanej na ponad 10 tys. osób.Zarówno skala wydarzenia jak i profesjonalizm w działaniu Joanny Janowicz oraz wsparcie w negocjacjach biznesowych budzą moje uznanie.

Maciej PietruchaDyrektor Centrum Bankowości Telefonicznej w BZ WBK

Joanna przeprowadziła szkolenie z zakresu umiejętności miękkich jak Motywacja, Budowanie Relacji z Klientem i Autoprezentacja z wykorzystaniem narzędzi niwelujących ograniczenia, wzmacniających budowanie poczucia pewności siebie i własnych wartości życiowych. Celem warsztatu było przekazanie umiejętności samodzielnego zarządzania motywacją w obszarze biznesowym i prywatnym, świadomego określania celów i budowania własnej marki.Dla naszego Zespołu Doradców Online – doradców BZ WBK, którzy na co dzień pracują z klientem również poprzez video, była to bardzo cenna nauka. Są oni wizytówką Contact Center BZ WBK i bardzo zależy nam na ich rozwoju oraz najwyższej motywacji do stałego podnoszenie kompetencji i świadczenie najwyżej jakości obsługi dla klientów BZ WBK.Joanna przekazuje wiedzę w sposób inspirujący do przemyśleń, pracy nad sobą, a wszystko jest oparte na dzieleniu się doświadczeniem i własnym przykładem.

Joanna KarlikKnocińska – Właściciel Firma Karlik

Profesjonalizm i inspiracja. Tak w dwóch słowach można określić Joannę. Polecam w zakresie opracowania strategii marki oraz skutecznych programów z komunikacji, wystąpień publicznych, a także work & life balance. Współpracowałyśmy przy projektach dla marki Firma Karlik oraz nowego brandu biżuterii pARTs inspirowanego motoryzacją.

Agnieszka HuszczyńskaPrezes Evential Sp. z o.o.

Jako organizator Forum Branży Eventowej niezmiernie cieszę się, że Joanna znalazła w jego trakcie czas na wystąpienie z zakresu zarządzania marką osobistą i umożliwienie ponad tysiącowi Uczestników wydarzenia wysłuchania niezwykle inspirującej prezentacji. Zamieszczenie prelekcji Joanny w programie okazało się „strzałem w dziesiątkę”. Wykład cieszył się ogromną popularnością a jego słuchacze podchodzili do organizatorów z pozytywnymi o nim opiniami, a nawet deklaracjami, że „Pani Joanna zmieniła ich życie.” Z całą pewnością można powiedzieć, że Joanna należy do elity inspirujących mówców w Polsce. Z niecierpliwością czekam na współpracę przy kolejnych projektach.

Monika UrbanPrezes Sie Pomaga

Joanna przeprowadziła szkolenie coachingowe dla zespołu i zarządu SiePomaga.Rozmowa na tematy trudne, to dla niej nie problem.Jeśli chcesz przekuć szare na różowe, w problemach odnaleźć szanse, a z sytuacji kryzysowej uszyć sukces, to Joanna Ci w tym z pewnością pomoże.Z nią nie porozmawiasz o tym, czy się da, tylko jak to zrobić. A to charakteryzuje ludzi sukcesu.Dziękuję Ci Joanno i życzę sobie by Twój power w czynieniu dobra był zaraźliwy!

Katarzyna WernerTVN24 Biznes i Świat

Gdzie diabeł nie może…, tam ona da radę 🙂 Wypromować poznański stadion przed EURO – bardzo proszę. Narodowy w potrzebie – podejmie wyzwanie. Pomóc przy okazji tym, którym wiedzie się gorzej – jak najchętniej. Jeśli chcecie zmian na lepsze – wiecie do kogo dzwonić!

Siostry HybiakPierwszy duet w historii The Voice of Poland TVP

Odkąd poznałyśmy Joannę nasze życie nabrało innych barw.Przestałyśmy myśleć o tym, co będzie, ale o tym co ma być.To my wyznaczamy życiu drogę, nie ono nam! Osiągniemy wymarzony cel własnymi siłami, pracą, trudem, determinacją, uśmiechem, tego wszystkiego nauczyła, uczy i pewnie długo jeszcze będzie nas uczyć Joanna – jak dla nas kobieta sukcesu nie tylko swojego, ale i innych ludzi. Siostry Hybiak

Ingrid KrasnowskaPrezes Zarządu Factor Security o coachingu z Joanną

Sesja coachingowa z Joanną była dla mnie niespodziewanym prezentem urodzinowym, który przyjęłam z radością, ale i niepewnością. Bo po co mi coaching!?
Nie miałam żadnych konkretnych oczekiwań wobec spotkania z Joanną, byłam jedynie otwarta na to co się wydarzy i cieszę się, że mogłam z takim pozytywnym nastawieniem wyjść z tego spotkania, które zresztą trwało znacznie dłużej niż było planowane.
Joanna ma naprawdę dar fantastycznego działania na ludzi i wierzę, że im pomaga i ich inspiruje. Mnie zainspirowała i zdyscyplinowała nieco w obszarze, gdzie należało mnie mocno szturchnąć.
Mam nadzieję, że w jeśli zajdzie potrzeba wsparcia w moich przyszłych działaniach biznesowych, to będę mogła liczyć na pomoc Joanny.

dr Mariusz SzynkiewiczInstytut Filozofii Uniwersytetu Adama Mickiewicza, koordynator projektu Dyplom++, Z-ca Dyrektora ds. Dydaktycznych

Zaprosiliśmy Joannę Janowicz na etapie koncepcyjnym do współtworzenia nowatorskiego projektu dydaktycznego, prowadzonego w Instytucie Filozofii UAM. Kurs Techniki Public Relations realizowany w ramach programu „Dyplom ++” ma charakter ponadprogramowy i dedykowany jest najbardziej zaangażowanym studentom, którzy świat zawodowych doświadczeń chcą poznać już dziś. Zależało nam na tym, aby obok wartości akademickich, program zawierał elementy wiedzy eksperckiej – odwoływał się do doświadczeń praktyka docenianego i nagradzanego przez środowiska branżowe. Udział Joanny – jej wiedza, doświadczenie i praktyczne wskazówki dotyczące budowania marki oraz personal brandingu to wartość, którą może przekazać niewielu specjalistów w naszym kraju.

Łukasz KucińskiPrezes Biznes Plus

Pani Joanna ma niezwykłe wyczucie wizerunku i potrzeb biznesowych. Potrafi w bardzo szybki i zarazem dokładny sposób określić, jak dopracować wizerunek biznesowy zarówno ludzi, jak i firmy i w efekcie przełożyć je na twarde liczby sprzedażowe. Bardzo owocna współpraca i natychmiastowy efekt.Serdecznie polecam.

Maciej StroińskiPolsat i Polsat News

Joannę będziecie zawsze kojarzyć z wielkim sportem, z wielkimi imprezami, o których mówiła cała Europa. Dzięki jej profesjonalizmowi, najpierw Poznań, a potem cała Polska przekonały się, że chcieć to móc. Mógłbym długo wychwalać jej zalety, ale i tak słowa nie zastąpią bezpośredniego spotkania. Chcecie dowiedzieć się „jak ona to robi”? Spotkajcie się z nią.

Robert PoczekajDziennikarz, psycholog, nauczyciel

BE YOURSELF! – extremalny warsztat z komunikacji to wspaniała sprawa! Ta niezwykła perspektywa pozwoliła mi nie tylko zobaczyć Poznań inaczej, ale i siebie samego. Poznając archetypy mówców mogę odnaleźć w sobie to, co stanowi mój prawdziwy potencjał. Jasna i bezpośrednia komunikacja wykładu trafia do odbiorcy i daje inspirację do działania. Przemówienie wygłaszane na wysokości 66 metrów z wykorzystaniem stadionowego nagłośnienia i telebimów dotyka mocno emocji mówcy. I o to zdaje się chodzi, by przekraczać swoje kolejne granice!

Agnieszka CiesielskaEventowaBlogerka.pl

W warsztatach prowadzonych przez Joannę Janowicz uczestniczyłam w marcu 2017 roku. Szkolenie poruszało temat „Kobiety pewne siebie w życiu i biznesie”. Jako uczestnik miałam szansę uzupełnić swoją wiedzę, dzięki bogatej zawartości merytorycznej, ale też praktycznej w postaci ćwiczeń trenujących pewne zachowania i postrzeganie świata.

Kamila AugustyńskaInwestor w nieruchomości

Szkolenie „Kobieta pewna siebie w życiu i biznesie” to wyjątkowe spotkanie w wyjątkowym towarzystwie. Joanna zbudowała niesamowitą atmosferę, dzięki której wszystkie uczestniczki się otworzyły, poszerzyły swoją strefę komfortu i uświadomiły sobie jak wiele już posiadają. Dzięki szkoleniu zupełnie inaczej spojrzałam na tzw. „pewność siebie”,  nauczyłam się nowych metod do jeszcze głębszego poznania samej siebie, a także zrozumiałam jak istotne jest doświadczanie nowych rzeczy. Dziękuję Joanna za ten inspirujący dzień i za możliwość wymiany dobrej energii z pozostałymi dziewczynami. Do zobaczenia na kolejnych warsztatach!

Elisabeth Ciszewska & Andrew SłodkowskiProducent filmowy & reżyser

Podczas pracy nad programami o kulisach EURO 2012, dla międzynarodowej sieci Discovery Channel, mieliśmy przyjemność współpracować z Joanną, rzecznikiem i szefem PR stadionu w Poznaniu. Dzięki jej zaangażowaniu historia budowy stadionu z krótkiego epizodu rozrosła się do pełnego odcinka serii. Osoba pełna dynamizmu, profesjonalizmu i znajomości współczesnych mediów.

Joanna ManickaMake-up Artist , wizażystka

Joanna to niezwykła osoba i już od samego początku naszego warsztatu tchnęła we mnie pozytywną energię dbając o to abym nie opadła z sił. Joanna to przede wszystkim fantastyczny nauczyciel z ogromną wiedzą i kompetencjami. Analizując moją działalność biznesową i wizerunkową zadawała trafne pytania i sprawiła że z godziny na godzinę klarowały się które kierunki i cele są dla mnie najważniejsze pod kątem rozwoju mojej marki. Spotkanie z Joanną sprawiło że spojrzałam na wiele spraw z zupełnie innej perspektywy, a rzeczy które do tej pory wydawały mi się oddalone o milion lat świetlnych są na wyciągnięcie ręki potrzeba tylko konkretnego planu działania popartego wiedzą którą otrzymałam i dyscypliny w dążeniu do celu​.

Agnieszka Baraniok-LipińskaWłaściciel CILIO o coachingu z Joanną

Spotkanie z Panią Joanną było prezentem, który otrzymałam nieoczekiwanie, jednak mam wrażenie, że był to idealny moment na pojawienie się jej na mojej ścieżce rozwoju osobistego. Bogata w wiele zdobytych niedawno doświadczeń, świadoma wielu swoich słabości i atutów, mogłam w pełni docenić otrzymane od niej profesjonalne wskazówki.
Równie cenne, a może nawet cenniejsze, okazały się zadane przez nią pytania, na które szukam teraz właściwych odpowiedzi.
Warto dodać, że Pani Joanna wręcz emanuje profesjonalizmem, którego ja wciąż w moim wizerunku poszukuję, dlatego też poznanie jej było dla mnie wyjątkowo cenne.

Dorota RaczkiewiczPrezes Dar Szpiku Szefowa Drużyny Szpiku o coachingu z Joanną

To wulkan pozytywnej energii, organizator i strateg.
Jeżeli kiedykolwiek zgubisz poczucie świadomości, co jest dla Ciebie dobre, ważne i wartościowe w życiu i w biznesie, koniecznie spotkaj się z Joanną. Ona pomoże odnaleźć Ci tę zgubę.
Dla mnie Joanna to „oswajacz” niepowodzeń, strachów i lęków. No i orędownik idei, ze życiowe zakręty są po to, bo umieć wychodzić na szeroką życiową prostą.

Magdalena Fularska-PacholczakWłaściciel Fanfar Studio PR o coachingu z Joanną

Szykując się na spotkanie z Joanną pomyślałam: Warto spróbować, ale nie obiecuj sobie zbyt wiele.
Jakie było moje zaskoczenie, gdy dwugodzinną sesję zakończyłam o kilka kilogramów lżejsza.
Zrzuciłam z siebie ograniczające mnie przekonanie i dałam prztyczka w nos niektórym moim kompleksom!
Joanna uwodzi rozmową i wydobywa na światło dzienne wartości,których realizacja daje szczęście, również w biznesie!

Marta SworowskaPR manager HOT_elarnia**** HOTEL & SPA_larnia DAY SPA

Poznałam Joannę w związku z jej autorskim projektem szkoleń wizerunkowych w HOT_elarni****. Od tamtej pory realizujemy kolejny projekt wspólny, który promuje naszą markę. Starannie dobieramy partnerów HOT_elarni**** i SPA_larni DAY SPA, a Joanna to osoba, która ma bardzo dobre wyczucie potrzeb drugiej strony w zakresie kreowania brandu i profesjonalnej organizacji. Świetnie się nam współpracuje i jestem przekonana, że jeszcze wiele wartościowych pomysłów dla naszych Klientów zrealizujemy wspólnie.

Marta KrauzeWłaściciel Pasart.pl

Pracowałyśmy nad projektem wizerunkowym dla pasart.pl, w którym Joanna pełniła rolę mentora a także organizatora. Przygotowania do projektu trwały miesiąc i każdego dnia Joanna udowadniała, że jest stworzona do organizowania eventów i kontaktu z ludźmi.
Piękna dusza, cudowna osoba, ogromne przygotowanie merytoryczne i chęć do podejmowania nowych wyzwań, to cechy które powodują, że z Joanną po prostu chce się pracować.

Monika TokarskaDyrektor Berlitz w Poznaniu

Joanna ma tą wyjątkową zaletę, że gdy się z Tobą spotka to potrafi spojrzeć na kwestie zawodowe i prywatne z dystansem i dużą dozą obiektywizmu. Nie ocenia, nie krytykuje, ale otwiera oczy na to, czego dotychczas nie widzieliśmy. Sprawia, że z dużą dawką optymizmu patrzymy na świat.
Znałam Joannę przez lata jako eksperta od PR’u- chyba jak każdy. Teraz wiem, że świetny z niej coach i osobisty doradca! Polecam!

Rafał SiemińskiDyrektor Sprzedaży i Marketingu B2B w KKS Lech Poznań S.A.

Współpracujemy w ramach pośrednictwa biznesowego z Joanną. Interesują nas duże przedsięwzięcia, wyjątkowi ludzie i ciekawe wydarzenia, które wspólnie możemy przyciągać na INEA Stadion. Joanna wykazuje się niesłychaną rzetelnością prowadzenia negocjacji, konsekwentnie poszukując korzyści dla wszystkich stron (z naturalną łatwością kreując sytuacje typu win-win).Efektem naszej współpracy są przedsięwzięcia najwyższej klasy, o międzynarodowym charakterze. Promuje to INEA Stadion jako wyjątkowe miejsce spotkań. Do niesłychanych pomysłów Joanna dodaje tytaniczną pracę i angażuje nieprzeciętny intelekt. Efektem tej „mieszanki” są głośne wydarzenia, których Joanna jest współautorem.
Mam pełne przekonanie, że jakość świadczonych usług i kierunek relacji biznesowych reprezentowanych przez Joannę to wartość dla naszej marki.

Monika Świadek – GuzikProject Manager e-commerce, KOMPUTRONIK SA

By podkreślić rangę i trafność tego projektu na myśl przyszedł mi mój ulubiony cytat profesora Bartoszewskiego, że w życiu są rzeczy warte i rzeczy opłacalne. Nie zawsze to, co jest warte jest opłacalne, a to co opłacalne jest warte. Warsztaty Be Yourself! Misja 6.1 są zdecydowanie warte i opłacalne, dlatego Be Yourself! Komunikację ekstremalną – polecam wszystkim tym, dla których ważny jest rozwój osobisty i możliwość sprawdzenia się w niestandardowych warunkach. Osobiście biorąc udział tym projekcie uświadomiłam sobie, że nie ma ograniczeń i rzeczy niemożliwych. Jedynym ograniczeniem jest tylko nasza wyobraźnia, a ta podczas warsztatów jest nieograniczona. Pozytywna i nakręcająca atmosfera, którą tworzy nie tylko Joanna, ale również sami uczestnicy, sprawia że podczas warsztatów uniesiesz się kilka centymetrów ponad ziemię  (dosłownie i w przenośni). Przyznam szczerze, iż przed samym startem warsztatu targały mną pewne obawy, czy sobie poradzę, czy się sprawdzę. Po wejściu na dach stadionu, wszystkie te obawy zniknęły, a w głowie miałam tylko jedną myśl: Doing, not thinking! Dzięki wspaniałej atmosferze, przygodzie i sporej dawce adrenaliny cały strach i obawy ulatują, a motywacja i pewność siebie szybują wysoko i nakręcają do działania. POLECAM.

Agata KrukowskKobieta, która po wielu latach wyszła ze „strefy komfortu”

Udział w warsztatach „Kobieta pewna siebie w życiu i biznesie” w marcu 2017 r. prowadzonych przez Joannę Janowicz pozwolił mi zajrzeć w głąb siebie i zobaczyć to czego wcześniej nie widziałam. Rzeczy niemożliwe stają się możliwe a wyjście z tzw. „strefy komfortu”, która powoduje, że czujemy się bezpieczne staje się ekscytującą przygodą. Podczas warsztatu poznałam wiele kobiet naładowanych pozytywną energią, które również stały się dla mnie swego rodzaju inspiracją.
Prowadząca Kobieta – przez wielkie „K” – to dla mnie „Królowa budowania pewności siebie u kobiet”. Chcesz poznać samą siebie, zmienić swoje życie, sposób myślenia, znaleźć nowe inspiracje?
Wybierz się na warsztaty do Joanny Janowicz-odnajdziesz w sobie siłę na nową siebie.
Mój uśmiech na tym zdjęciu mówi wszystko 🙂

Grzegorz SporakowskiWłaściciel Plus Nieruchomości

Joanna jest generatorem pozytywnej energii i daje moc, która nieustannie motywuje. Udział w organizowanych przez Joannę warsztatach pobudza do działania i poszerza horyzonty. Pozwala lepiej zrozumieć logikę i zależności rządzące w biznesie. Swoją misją, spójnym przekazem, profesjonalizmem i sercem jakie wkłada w swoją pracę wiemy, że trafiliśmy pod dobry adres. Good job!

Violetta RatajczakDyrektorka Sprzedaży Vilmorin Garden, Szefowa Kongresu Kobiet w Poznaniu

Już dawno przekonałam się, że doświadczanie to droga do rozwoju. Nie mogę oprzeć się projektom, które rzucają wyzwania! Od 11 lat jestem dyrektorką w firmie Vilmorin Garden, która jest liderem w kategorii nasion branży ogrodniczej. Tutaj jest mi wszystko znane, bezpieczne i dobrze prosperujące. Od jakiegoś czasu zaczęłam szukać czegoś, co zweryfikuje moje działanie pod wpływem stresu i znalazłam! 21 lipca w Poznaniu na stadionie INEA wzięłam udział w projekcie Joanny Janowicz BE YOURSELF! Misja 6.1. Wygrałam Siebie! Dałam radę wejść na kopułę stadionu po stromych drabinach i do tego wygłosić laudację. To doświadczenie i poznanie swojego archetypu, pozwoliło mi zastanowić się jakich zasobów mogę użyć, aby komunikacja z otoczeniem była jeszcze bardziej satysfakcjonująca dla obu stron. Jeszcze jedna emocja towarzyszyła mi – DUMA, bo w dojrzałym okresie życia robię rzeczy, jakich nie robią stateczne osoby. Zrobiłam to, ponieważ podczas warsztatów z Joanną czułam się bezpiecznie, zmotywowana i otaczał mnie pełen profesjonalizm. Jeśli szukasz najwyższej próby wrażeń – znajdziesz z Joanną Janowicz. Polecam!

Arkadiusz GumieniczukPrezes Trawnik Producent

Firma Trawnik Producent oświadcza, że Joanna Janowicz i jej Zespół wspierali nasze działania z zakresu PR i marketingu w ramach obsługi miesięcznej.
Od opracowania strategii komunikacji przez prowadzenie aktywności w nowych mediach, kreacje, przygotowanie i prowadzenie konferencji prasowych – to pełen profesionalizm.
Mieliśmy okazję pracować z Zespołem zaangażowanych ludzi, którzy świetnie wiedzą, w którą stronę prowadzić komunikację marki, by uzyskać najlepszy, wymierny efekt.