Jako trener, dotykam istoty, zaciekawiam i zostawiam przestrzeń na samodzielne działanie. Tylko tak rozwijamy się w pełni

 

KOMPAS DUSZY

Ukończyłam 1 i 2 poziom, a następnie zostałam certyfikowanym nauczycielem skandynawskiej metody VEDIC ART. To odkrywanie twórczego potencjału w biznesie i życiu prywatnym.

 

JAK DZIAŁA

Istota metody, opiera się na inspirowaniu, by uwolnić się do twórczej kreatywności poprzez proces malowania intuicyjnego i 17 wedyjskich zasad.

 

O tym, jak działa ona w biznesie, przeczytasz tu: https://joannajanowicz.com/2022/01/24/zarzadzanie-zyciem-to-sztuka-bycia-we-flow-vedic-art/

 

Fascynują mnie efekty wykorzystania tej części naszego umysłu, która wspiera w realizacji niemożliwego, bo poprzez odsunięcie intelektu (sic!) staje się ono w pełni dostępne.

 

KOMPETENCJE NOWEJ ERY

Racjonalna, lewa półkula nie ma nic wspólnego z kreacją. Używając jej, jesteśmy w stanie tylko odtwarzać to, co ktoś już wymyślił przed nami.

 

To dlatego tak wiele firm nie radzi sobie z nowymi wyzwaniami świata, ponieważ oczekuje nowych rozwiązań, utrzymując menedżerów w STARYM schemacie myślenia i działania.

 

Korzystanie z prawej, abstrakcyjnej półkuli, rozwija kreatywność – to wtedy znajdujesz się w stanie całkowitego odprężenia. To działanie poprzez brak działania.

 

Najwięksi tego świata przyznają, że wszystkie pomysły przychodziły do nich, gdy korzystali z intuicji.

 

WSPÓŁPRACA

Realizuję warsztaty zamknięte dla biznesu oraz otwarte dla kobiet starających się o bycie mamą lub w rozstaniu.

 

Oferta programu rozwojowego dla menedżerów, oparta na malowaniu intuicyjnym, dostępna jest tu: https://joannajanowicz.com/produkt/vedic-art-tworczy-potencjal-w-biznesie/

 

Poniżej kilka moich wybranych prac. Większość z nich jest już w prywatnych kolekcjach w Polsce i w Hiszpanii.

 

Zapraszam serdecznie do współpracy, Jo. with love.

IL DESTINO : PRZEZNACZENIE’ 2020, akryl 100 x 80 [SPRZEDANY]

L’AMORE : MIŁOŚĆ’ 2020′ akryl 100 x 80

DOSTĘPNY

ALBERT EINSTEIN’ 2020′ akryl 100 x 70

SPRZEDANY

IL COMPLEANNO : DZIEŃ URODZIN’ 2019 akryl, 100 x 80 

SPRZEDANY

IL CAMBIAMENTO : TRANSFORMACJA’ 2019 akryl, 100 x 70

SPRZEDANY

LA COCCINELLA : BIEDRONKA’ 2019 akryl, 100 x 70

SPRZEDANY