Strategia wzrostu biznesu +33%

+33% STRATEGIA WZROSTU BIZNESU

Zwiększ sprzedaż i przychody

Zarządzasz zespołem lub jesteś właścicielem firmy? Chcesz zwiększyć obroty i zyski firmy? Twoi handlowcy potrzebują nowej energii i narzędzi dzięki, którym zwiększą sprzedaż zgodnie z oczekiwanymi planami? Wiesz, że Twój zespół i firma może komunikować się skuteczniej, a ludzie mogą być bardziej zmotywowani?

Program wzrostu biznesu pomaga szefom i zarządzającym firmami uzyskać znaczny wzrost biznesu i budowania zmotywowanego zespołu, poprzez rozwój sprzedaży i indywidualną pracę z handlowcami, wprowadzenie programu i założeń skutecznej komunikacji wewnętrznej i motywacji pracowników oraz programu liderskiego dla managerów, doskonalącego umiejętności efektywnej pracy z zespołami.

Efekt? Zwiększona sprzedaż o 17 – 45% w ciągu trwania programu, zmotywowany zespół, który dzięki przekazanym i wdrożonym narzędziom doskonali swoje umiejętności i motywację. Kadra zarządzająca efektywnie posługująca się narzędziami komunikacji, delegowania zadań i motywowania zespołu.

Czas trwania programu to 6-12 tygodni w zależności od zdiagnozowanych potrzeb firmy. Program jest zbudowany na autorskich narzędziach sprawdzonych zarówno w największych międzynarodowych korporacjach, zespołach handlowych i call center do 300 osób oraz małych i średnich firmach.

Zapytaj o całodniowy nieodpłatny audyt potencjału wzrostu Twojego biznesu. Efekt? Poznasz obszary i potencjał wzrostu. Wspólnie ustalimy zasady dalszej współpracy. Jednak to Ty podejmiesz finalną i najważniejszą decyzję. To już koniec, czy zaczynamy?

Zadaj pytanie