Sesje treningowe

 • Szkolenie indywidualne 7

  Trening pewności siebie

  Sesja: 3 godziny

  Kiedy brakuje Ci pewności siebie, oddajesz okazje, z których korzystają inni. Gdy jesteś osobą pewną siebie – bez zazdrości doceniasz sukcesy innych. Inspirujesz, budzisz szacunek i jesteś autorytetem.
  Gdyby poczucie wysokiej wartości miało przycisk switch on, który włączałby się raz na zawsze, musiałby mieć też niekończącą się skalę, która aktualizowałaby jego siłę. Ponieważ rozwijamy się, pewność siebie musi rosnąć wraz z nami proporcjonalnie do naszych celów, marzeń i planów. Dobra wiadomość: nie ma czegoś takiego, jak brak pewności siebie. I druga dobra: to umiejętność, którą Ty też możesz mieć!

  Jakie problemy rozwiążesz na treningu? Pożegnasz się z brakiem pewności siebie i strachem przed komunikacją swoich potrzeb. Będziesz sięgać po to co Ci się należy i komunikować swoje emocje i pragnienia otoczeniu. Swobodnie będziesz mówić o sobie, sięgniesz po awans, usiądziesz do negocjacji i wyjdziesz na scenę. Dzięki temu wycenisz swoje kompetencje znacznie wyżej.

 • Automatycznie zapisany szkic

  Program budowania marki osobistej

  Sesja: 6 godzin

  Steve Jobs, Marc Zuckerberg, Hillary Clinton, Madonna. To tylko kilka przykładów.
  Wyjątkowa marka generuje wyjątkowy biznes. Sprawia, że kontrahenci przyjdą do Ciebie, a klienci będą poszukiwać właśnie Twoich produktów i chętniej zapłacą za nie więcej. Silny brand, za którym stoją konkretne wartości przyciąga ludzi, którzy poszukują autorytetów.
  Dowiedz się, jak silną marką osobistą umacniać wizerunek firmy. Dowiedz się, jak zbudować postrzeganie Ciebie i Twojej oferty, zwiększając obroty firmy.

   

  Co daje Ci ten program?
  – dowiesz się jak wykorzystać zasady kreowania Twojego wizerunku, aby zaczął na siebie optymalnie zarabiać
  – nauczysz się jak sprawiać, by Twój Klient widział w Tobie partnera biznesowego, z którym chce nawiązać relacje
  – poznasz zasady jak zbudować swoją osobistą markę, by być autorytetem dla kontrahentów biznesowych i osób, na których Ci zależy
  – nauczysz się samodzielnie i efektywnie pracować nad swoją marką i jej spójnością
  – opanujesz sztukę, jak się wyróżniać, by Klient lub pracodawca wybrał właśnie Ciebie

  Czego możesz się spodziewać w trakcie programu:
  Całodziennej intensywnej pracy we wszystkich obszarach związanych z budowaniem Twojej marki:
  – budowaniem celu biznesowego i Twojej indywidualnej misji,
  – określeniem Twoich najważniejszych ról życiowych oraz silnych i słabych stron,
  – pracy nad precyzyjnym określeniem środowiska wpływu dla Twojej marki i grup docelowych, czyli Klientów.
  – precyzowaniem komunikacji w oparciu o Twój dopasowany archetyp (typ osobowości i matryca 12 archetypów),
  – wyborem kanałów komunikacji i strategią działań dla Twojej marki,
  – opracowaniem narzędzi komunikowania WHY HOW WHAT oraz hasła lub motto, które prowadzi i definiuje Twoją markę,
  – opracowaniem matrycy związanej z zewnętrzną wizualizacją marki (symbole wizualne i wygląd).

 • Trening asertywności

  Trening asertywności

  Sesja: 3 godziny

  Kiedy odmówić, a kiedy lepiej wyrazić zgodę? Asertywność nie jest tylko umiejętnością mówienia nie – umiejętność mówienia tak jest równie ważna. Jesteś asertywny, gdy potrafisz przyjmować pochwały, ale też krytykę oraz wtedy, gdy jesteś otwarty, by poprosić o pomoc.
  Asertywność jest umiejętnością wyrażania własnego zdania, uczuć i postaw tak, by nie naruszać psychologicznego terytorium i praw swoich oraz innych osób. Jak kształtować swoje zachowania, które wyrażają jednocześnie szacunek do innych i siebie samego?

  Jakie problemy rozwiążesz na treningu? Będziesz jasno komunikował swoje potrzeby, to kim jesteś i co jest zgodne z Tobą. Zamiast siedzieć cicho, zaczniesz wyrażać swoje poglądy. Zrozumiesz, dlaczego do tej pory nie byłeś asertywny, nauczysz się mówić „nie” w adekwatny sposób i nie będziesz mylił asertywności z arogancją i agresją. Przestaniesz rezygnować z siebie. Unikniesz pracy za innych i rozwiązywania cudzych problemów, kiedy tego nie chcesz. Zmniejszysz poziom stresu i będziesz skuteczniejszy w życiu i w pracy. Zyskasz swobodę wypowiedzi a przez to lepsze relacje i szacunek innych, na który od zawsze zasługujesz. Oceń sam czy warto?

 • Automatycznie zapisany szkic 1

  Trening autoprezentacji i wystąpień

  Sesja: 3 godziny

  Komunikacja to najważniejsza umiejętność XXI wieku. Dzięki niej budujesz swoją pozycję, zdobywasz nowe obszary, komunikujesz swoje potrzeby, odnosisz sukcesy i realizujesz się w biznesie. Ta sesja to konkretne techniki przemawiania do grup ludzi: spotkania Zarządu, duże audytorium, negocjacje z kontrahentem, wystąpienia na scenie. Nauczysz się panować nad stresem, skupiać się na treści i odbiorcach spotkania, dobrze przygotować wystąpienie pod konkretne oczekiwania grupy oraz skutecznie operować głosem i postawą ciała. Będziesz zaskoczony jak wiele obszarów życia wzmocni się dzięki umiejętności autoprezentacji.

  Jakie problemy rozwiążesz na treningu? Nauczysz się panować nad tremą i stresem. Zrozumiesz jak ważne w życiu i pracy jest umiejętne komunikowanie się i pozbędziesz się swoich blokad, które skutecznie powstrzymywały Cię przed lepszą jakością życia: awansem, szacunkiem i podziwem innych, poczuciem sprawczości i zadowolenia z siebie, a przede wszystkim wyższej pewności siebie. Wyeliminujesz lęk przed publicznym prezentowaniem siebie i pokazywaniem siebie od strony swoich najlepszych cech i talentów. Zyskasz szacunek własny i otoczenia. Chcesz zmian? To od kiedy zaczynamy?

 • Trening Biznesowy

  Trening Biznesowy

  Sesja: 2 godziny

  Biznes wymaga szybkiego działania, uczenia i ciągłej adaptacji. Doświadczenia i najnowszej wiedzy. Są decyzje, które należy podjąć zdecydowanie, ale z najwyższą celnością i rozwagą. Jeżeli potrzebujesz konsultacji w zakresie zarządzania, budowania i motywowania zespołów, rekrutacji, wzrostu sprzedaży, motywowaniu handlowców ten trening pomoże Ci znaleźć szybkie i skuteczne rozwiązania. Trening biznesowy prowadzi praktyk biznesu, dyrektor zarządzający zespołami sprzedażowymi z doświadczeniem w największych międzynarodowych korporacjach oraz agencjach reklamowych i consultingowych. Trening z zakresu marketingu i PR prowadzi osobiście Joanna Janowicz.

 • Automatycznie zapisany szkic 3

  Program VIP

  Program: 4 sesje treningowe x 3 godziny + 2 dowolne szkolenia indywidualne

  Interesują Cię tylko najlepsze rozwiązania? Nie chcesz czekać, potrzebujesz efektów „na już”? Wiesz, że intensywny wysiłek i wyjście z własnej strefy komfortu daje konkretne rezultaty? Tak działa efekt „Total immersion”. Zapraszam na intensywny Program VIP, na którym przepracujemy konkretne obszary i umiejętności, zarówno w biznesie jak i w życiu prywatnym.

 • Title01

  Trening motywacyjny

  Sesja: 3 godziny

  Co robić, żeby chciało się chcieć? W psychologii procesy motywacyjne ukierunkowują Cię na osiąganie ważnych dla Ciebie stanów rzeczy, kierują wykonywaniem pewnych czynności tak, aby prowadziły do zamierzonych wyników. Motywacja to zmiana myślenia o warunkach zewnętrznych, własnym położeniu i zmiana we własnej osobie. Zacznij od dziś: zapraszam Cię na przygodę z budowaniem naturalnej motywacji.

  Jakie problemy rozwiążesz na treningu? Pozbędziesz się prokrastynacji. Przestaniesz stać w miejscu i odpuszczać okazje. Zamiast skupiać się na przeszkodach i ograniczeniach, zyskasz sprawczość. Przestaniesz się usprawiedliwiać. Przyjmiesz odpowiedzialność za siebie. Zmienisz sposób postrzegania świata, dostrzeżesz moc szans i okazji. Zaczniesz działać. Dzięki odnalezieniu Twojej naturalnej motywacji zmniejszysz wysiłek, obierzesz właściwy kierunek, który będzie sprawiał Ci znacznie więcej radości i szczęścia. Twoja decyzja, czas, start?

 • Trening optymistyczny

  Trening optymistyczny

  Sesja: 3 godziny

  Jeśli zastanawiasz się, jak robią to ci, którzy patrzą na życie odważnie i widzą je w wielu kolorach, to przestań się zastanawiać i zostań optymistą 🙂
  Optymizm to pogląd filozoficzny, który podkreśla stosunek do życia, w którym świat postrzegany jest jako pozytywne miejsce. Sposób widzenia i interpretowania tego, co dzieje się wokół Ciebie, ma istotny wpływ na jakość Twojego życia. Optymizm jest w Tobie. Przyjdź, przekonasz się! 🙂

 • Automatycznie zapisany szkic 2

  Trening stress less

  Sesja: 3 godziny

  Stres umniejsza koncentracje, odbiera spontaniczność i ogranicza kreatywność. Niszczy relacje i spokój. Powoduje słabsze wyniki, a nierzadko wpływa negatywnie na zdrowie.

  Możesz jednak nauczyć się nad nim panować. To Twój sposób myślenia i Twoje przekonania, wpływają na to jak odbierasz otoczenie. Trening Stress Less opiera się więc w dużej mierze na pracy nad przekonaniami, a także poznasz najnowsze techniki łagodzenia stresu.

  Podejmij decyzję i wyeliminuj sytuacje stresowe zanim się pojawią!

 • Sesja coachingowa

  Sesja coachingowa

  Sesja: 1 godzina

  Jeśli sam dobrze wiesz, co leży Ci na sercu i nie pozwala ruszyć z miejsca, masz pół sukcesu. Często jednak pod jedną przeszkodą kryje się inna, która stopuje Twoje działania. Właściwa interpretacja i odpowiedni dobór pytań osoby trzeciej mogą pomóc w krótkim czasie rozwiązać nurtujący Cię problem.
  Coaching to pomoc w rozwijaniu silnych stron człowieka, pomoc w pokonywaniu wewnętrznego oporu i przekraczaniu własnych ograniczeń. Startujemy?

 • Indywidualny trening rozwoju osobistego

  Indywidualny trening rozwoju osobistego

  Sesja: 3 godziny

  Zazwyczaj wtedy, gdy robisz coś, co narusza Twoje poczucie wygody, czyli zmusza Cię do opuszczenia bezpiecznej strefy komfortu, zaczynasz się rozwijać. Nowe wyzwania w życiu osobistym i zawodowym wymagają nowych umiejętności, eliminacji starych ograniczających programów i wzmacniania przekonań, które ułatwiają realizację Twoich celów i marzeń.
  Rozwój jest wyjściem out of the box. To komunikacja ze sobą i z otaczającym Cię światem. To wspierające narzędzia, techniki i umiejętności. Tych pierwszych możesz się nauczyć, te ostatnią możesz wykształcić. Wspólnie określimy, co jest Ci niezbędne w drodze do szczęścia i sukcesu.