Twórcza podróż dla tych, którzy pragną transformacji bez konieczności otwierania się przed grupą.

Twórcza podróż dla tych, którzy pragną transformacji bez konieczności otwierania się przed grupą.

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się nad udziałem w Vedic Art, ale nie czujesz komfortu otwierania się wewnętrznie przed innymi ludźmi? Dobrą wiadomością jest to, że tu jesteś sama ze sobą, a proces transformacji zachodzi w sposób subtelny i nieinwazyjny.

Nic nie musisz.

W Vedic Art nie ma potrzeby dzielenia się swoimi najgłębszymi przeżyciami przed grupą. To jest twórcza przestrzeń, w której otrzymujesz przekaz (dokładnie 17 kluczy wedyjskich), a następnie przechodzisz do malowania, samodzielnie. To jest czas, w którym możesz zanurzyć się w magii sztuki, bez presji bycia obserwowaną czy ocenianym.

Ale, jeśli chcesz, to masz rzecz jasna, przestrzeń, by się podzielić.

Dlaczego warto?

Dlaczego warto zapisać się na Vedic Art także tym, którzy nie czują chęci i potrzeby mówienia swoich refleksjach i przeżyciach? Ponieważ Vedic Art oferuje możliwość osobistej transformacji, ale w sposób delikatny i naturalny. Nie musisz dzielić się swoimi najgłębszymi tajemnicami przed innymi. To jest przede wszystkim podróż, w której możesz odkryć siebie samego, samą siebie, bez presji grupowej dynamiki.

Podczas kursu Vedic Art, otrzymujesz ode mnie wskazówki i inspirację do twórczego działania. Następnie przechodzisz do malowania, gdzie poznajesz piękno wyrażania siebie na płótnie. Proces ten może prowadzić do odkrywania nowych perspektyw, uwalniania blokad i doświadczania radości z tej kreatywnej pracy.

Twój czas i Twoje tempo.

To jest przestrzeń dla Ciebie, aby eksplorować swoje wnętrze w swoim własnym tempie, w pełnej swobodzie. Możesz doświadczać transformacji w sposób indywidualny i intymny.

Zapraszam Cię do odkrycia Vedic Art, gdzie możesz rozkwitnąć w swojej własnej przestrzeni. To jest podróż, która pozwoli Ci odkryć siłę twórczego wyrażania i znaleźć inspirację w samej sobie. Myślą przewodnią tej metody jest WOLNOŚĆ.

PS na zdjęciu Beata, podróżniczka z Irlandii, która zwitała na pierwszą edycję w Nekielce.

Joanna