Szkolenia indywidualne

Ja. Kobieta Odważna. 1

Jak żyć swoim superżyciem? Ty. Kobieta odważna.

Miejsce: Poznań Data: 27 luty 2018

W 2019 roku zapraszam na drugą edycję warsztatu, który skoncentrowany jest w pełni na Tobie. Poprzez pracę indywidualną i grupową obudzisz swoje największe marzenia i przypomnisz sobie, jak je urealniać. Przejdziesz przez mentalne strefy Twojego życia, dzięki czemu nabierzesz jeszcze większej pewności do bycia w zgodzie z samą sobą. Zapalisz się do tego, by z odwagą robić rzeczy naprawdę ważne dla Ciebie i z odwagą odpuszczać to, co odczuwasz jako niezgodne ze sobą.

Z odwagą, do bycia tą, którą jesteś!

To projekt, którego misją jest upewnienie, że można żyć w zgodzie z samą sobą. Podczas  warsztatów odnajdziesz przestrzeń dla swoich największych marzeń. Uwolnisz się od programów realizowania cudzego życia, za to zaczniesz doceniać przywilej koncentrowania się na sobie. Opanujesz sposób podejmowania racjonalnych decyzji oraz poznasz prawdziwe, inspirujące historie osób, które przeszły zmianę i dla których nie ma rzeczy niemożliwych.

Kobieta Odważna, to kobieta, która:
✔️ docenia to, co ją otacza;

✔️ oczekuje, fantastycznego życia;

✔️ nie ukrywa swoich talentów

✔️ daje sobie prawo do błędów

✔️ wie, gdzie tkwi jej siła

✔️ nie obawia się prosić o pomoc

to Kobieta, która robi to, co kocha.

 

Jeżeli wiesz, co chcesz osiągnąć i zastanawiasz się jak po to sięgnąć, to ten projekt jest dla Ciebie.

 

W trakcie spotkania znajdziesz się w czterech różnych wymiarach, które wspierają Twoje życie.
Dostaniesz i przetestujesz narzędzia ułatwiające zmiany mentalne w najważniejszych strefach życia.

Doświadczysz:

✔️ dotykania marzeń

✔️ odpuszczania

✔️ działania

Oto Twoje 4 wyjątkowe wymiary:

Strefa marzeń prowadzi Cię w miejsca, w których już byłaś i zawsze chciałaś wrócić. Zrozumiesz lub przypomnisz sobie, co jest dla Ciebie naprawdę ważne i pozbędziesz się filtrów, które odbierają koloryt Twoim wyobrażeniom dorosłego życia. Tu połączysz najpiękniejsze marzenia z dzieciństwa z celami świadomej kobiety.
Rekwizyty strefy marzeń: Zabierz dwa drobiazgi: jeden związany z dzieciństwem np.: Twoje zdjęcie, gdy byłaś małą dziewczynką, stara maskotka, dyplom z przedszkola, etc. oraz drugi związany z Twoją dorosłą kobiecością: ulubiona pomadka, medal za bieg z przeszkodami, biżuteria, szal, nagroda z pracy, etc.

Strefa oczekiwań otwiera oczy na rzeczywistość i uwalnia od stereotypów. Tu pozbywasz się przywiązania do wzorców i otwierasz na niekonwencjonalny sposób myślenia. Tu koncentrujemy się na związkach i życiu prywatnym, by uwolnić się od oczekiwań, które nieświadomie zagościły w naszych umysłach. Ta droga daje wielką siłę odważnego myślenia i życia w wolności.

Strefa dobrych decyzji to miejsce dokonywania wyboru wolnego od uprzedzeń, ograniczeń i zewnętrznych głosów. To tu zrobisz magiczną analizę, która pokaże nieograniczony rozmach i możliwości działania, racjonalne metody i niezbędne zasoby do realizacji oraz przygotuje Cię na niesprzyjające okoliczności.
Rekwizyty Strefy dobrych decyzji: Zabierz trzy drobiazgi: jeden, który kojarzy Ci się wprost z marzeniami, może być to bilet lotniczy,  pamiątka z wakacji, zdjęcie domu, dziecięca zabawka. Drugi, który jest atrybutem człowieka racjonalnie myślącego, np.: pióro, długopis, notes, okulary, etc.  i trzeci, który mógłby być typowy dla człowieka o krytycznej osobowości, jak lupa, kartka z hasłami narzekającego, czarna apaszka, etc.

Strefa prawdy to przestrzeń na autentyczne historie odważnych Kobiet. To tu zainspirujesz się do życia w zgodzie z samą sobą!

W myśl słów:

Jeżeli masz odwagę o czymś marzyć, masz odwagę to zrobić!

– wiemy, że masz w sobie wszystko, co jest potrzebne do tego, by żyć swoim życiem. Twoim zadaniem jest znaleźć kierunek, naszym wskazać, jak go szukać.

✔️ Nie wyjdziesz inna – Wyjdziesz silniejsza!

✔️ Nie wyjdziesz z nowym przekonaniem – Wyjdziesz z najlepszym swoim przekonaniem!

✔️Nie wyjdziesz, by cieszyć się energią – Wyjdziesz, by działać!

Czekamy na Ciebie!

Kto?
Ty. Kobieta Odważna. Jak żyć swoim superżyciem?Joanna Janowicz
– Kobieta, która po zawodowych wyzwaniach EURO 2012 i na Stadionie Narodowym, postanowiła wykorzystać wiedzę i pasję tworząc markę doradcy biznesowego i trenera rozwoju. Jako ekspert komunikacji pomaga ludziom w budowaniu autentycznych i wartościowych relacji w szczęśliwym życiu.

Odkrywa osobowości i codziennie wstaje z myślą o inspirowaniu ludzi do tego, by mieli odwagę być sobą. Zna cenę silnej woli i przekonań, dzięki którym jest tu, gdzie zawsze chce być. Wie, kiedy odpuszczać, by nie być sobą na siłę. Uważa, że w życiu mamy trzy obowiązki: odkryć swoje talenty i żyć szczęśliwie w zgodzie z sobą, dając światu własną supermoc. Mówi, że ma dwie mentalności – polską i włoską, które dają jej wewnętrzne piękno oraz miłość do ludzi. Realizuje marzenie tworząc fundację dla utalentowanych dzieci z domów dziecka i rodzin zastępczych.

Mówi, że nie byłaby tu, gdzie jest bez wiary i wsparcia męża Piotra, nie miałaby takiej siły bez uśmiechu siostry Natalii i nie pokonałaby choroby z dzieciństwa bez wielkiej miłości Rodziców.

 

Kamila Augustyńska – Kobieta, która przed 30-stką osiągając wolność finansową, inwestując w nieruchomości, udowodniała sobie i innym, że wszystko możliwe jest dla tego kto chce i kto podejmuje działania bez wymówek. Dotknęła życia w poczuciu głębokiego spełnienia i pragnie, abyś Ty także tego doświadczała.

Jako Ambasadorka Spełnienia inspiruje kobiety do odnalezienia swojego powołania i daje wiarę, że Marzenia są po to, aby je spełniać. Wyróżnia się dojrzałością Duchową, mentalnym myśleniem i ogromną wyobraźnią. Rozpracowuje życie, a wybrane wnioski zapisuje na blogu www.myfreedom.pl. Organizując spotkania dla Kobiet wykorzystuje swoje Talenty Motywacyjne i Duchowe i tym samym utwierdza innych, że mają w sobie wszystko niezbędne do życia w zgodzie ze sobą.

Pasjonatka odkrywania prawdy o sobie i życia pełnią swojego życia. Codziennie uczy się bycia ciekawą drugiego człowieka. Zawsze służy dobrym słowem. Jest świadomą mamą dwójki dzieci i partnerką życiową i biznesową Marcina.

_______________________________________

Plan naszego spotkania

9.00 – rejestracja
9.30 – 11.00 Strefa „M” marzeń
11.00 – 11.30 przerwa marzeń
11.30 – 13.00 Strefa „O” oczekiwań
13.00 – 14.30 przerwa lunch’owa
14.30 – 16.00 Strefa „DD” dobrych decyzji
16.00 – 16.30 Strefa „P” prawdy

Miejsce: Poznań

Kiedy: 2019, 27 lutego w godz. 9.30-16.30

Bilety:
Cena do 24 maja: 349 zł
Cena regularna: 449 zł
Cena w duecie do 24 maja: 599 zł
* w cenie zawarta jest przerwa kawowa, nie jest zawarty lunch.

Pytania
Jeżeli, nie jesteś pewna czy ten projekt jest dla Ciebie, napisz do nas: joanna@joannajanowicz.com
Upewnimy się, czy możemy dać Tobie to, czego szukasz.

Lider Sprzedaży - Sprzedawca doskonały

Lider Sprzedaży – Sprzedawca doskonały – edycja 2

Miejsce: Poznań Data: 16 marca 2018

Sprzedaż to przyszłość. Szacuje się, że w ciągu najbliższych kilkunastu lat 80% aktualnie wykonywanych zawodów nie będzie wykonywana. W Anglii już za 5 lat najwięksi gracze zamkną swoje naziemne sieci. Zastąpią ją automatyzacją procesów. Pojawią się nowe nieznane dotąd zawody. Nie wierzysz? Zobacz na agencje interaktywne i media społecznościowe. Oni dostrzegli w tym szansę i wykorzystali ją.

Jednego jednak możesz być pewien. Sprzedaż pozostanie i jej znaczenie wzrośnie. Każdy kto myśli o sukcesie finansowym, będzie musiał uaktualnić swoją wiedzę o sprzedaży a jej umiejętność doprowadzić do perfekcji.

Dla kogo jest to szkolenie?

Dla handlowców, dla ludzi którzy codziennie odbywają wizyty handlowe, wykonują setki telefonów. Dla konsultantów, którzy doradzają klientom. Dla tych którzy dopiero myślą o karierze w sprzedaży i dla tych którzy sprzedają już od wielu lat, a pragną otrzymać wyższe honorarium za wyższe wyniki.

Czego się nauczę na szkoleniu?

 • poznasz i przećwiczysz konkretne techniki autodiagnozy swoich umiejętności sprzedażowych i samodzielnej pracy z nimi
 • poznasz i przygotujesz indywidualną macierz rozwoju składającej się z 2o kluczowych umiejętności i nawyków każdego skutecznego handlowca
 • nauczysz się odpowiadać na każdą obiekcję klienta i płynnie przechodzić do znacznie głębszej rozmowy
 • po szkoleniu będziesz umiał budować z klientami znacznie lepsze i mądrzejsze relacje
 • poznasz metody badania potrzeb klienta oraz „bólu” klienta
 • nauczysz się 3 najważniejszych techniki sprzedażowych jakimi są (…)! i będą odpowiadały za 80% Twoich wyników
 • otrzymasz narzędzia, dzięki którym w ciągu miesiąca sam będziesz monitorował swoje postępy
 • po szkoleniu będziesz miał możliwość odbyć mailowo konsultacje po szkoleniu na konkretnych przykładach z Twojej branży
 • przećwiczysz swoje realne sytuacje, będziesz miał możliwość omówienia swoich na forum i otrzymasz rozwiązanie
 • po szkoleniu utworzymy specjalną zamkniętą grupę, z którą poćwiczysz, uzyskasz systematyczność i nabierzesz motywacji do wzrostów, czy wiesz jak bardzo wzrośnie Twoja skuteczność, kiedy nad rozwiązaniem nie będziesz myślał sam, a wesprze swoim doświadczeniem Ciebie cała grupa?

Będziesz zaskoczony! To czy wykorzystasz wiedzę zdobytą na szkoleniu zależy tylko od Ciebie. Jeżeli tylko się przyłożysz, gwarantuję że nie tylko zmienią się diametralnie Twoje wyniki sprzedażowe (średnio ok. 20%, najlepsi w miesiąc podwoili swoją sprzedaż, czyli sprzedali o 100% więcej!) a także podejście do życia, staniesz się po prostu mega skuteczny w wielu aspektach życia.

Trening Lider Sprzedaży – Sprzedawca doskonały prowadzi praktyk biznesu, dyrektor zarządzający zespołami sprzedażowymi i trener z doświadczeniem w największych międzynarodowych korporacjach oraz agencjach reklamowych i consultingowych.

 

Data: 16 marca g. 9-16

Miejsce: Poznań

Limit miejsc: 20 osób ze względu na praktyczny charakter szkolenia

Cena po 15 lutym 2018 roku: 800 zł

Kup 3 za 2 – przy zakupie 2 biletów, zapraszam 3 uczestników

Teraz (do 14.02.2018):

Jak brzmi historia Twojego życia? 4

Work & Life Balance

Miejsce: Poznań Data: marzec 2018

Zaprasza Joanna Janowicz i Klub Kobiet Przedsiębiorczych.

Partnerem szkolenia jest magazyn Poznański Prestiż.

Jeśli dziś:

 • masz wrażenie, że doba jest za krótka
 • wydaje Ci się, że ktoś wsadził Cię do pociągu, który pędzi i pędzi
 • masz do siebie pretensje, że nie korzystasz z życia
 • brakuje Ci poczucia, że realizujesz się we wszystkich ważnych dla Ciebie obszarach
 • oskarżasz się, że nie jesteś doskonałą matką, doskonałym ojcem, żoną, mężem, czy przyjacielem
 • czujesz, że masz zbyt dużo obowiązków
 • zastanawiasz się, co zrobić, by czuć się w pełni usatysfakcjonowanym i szczęśliwym człowiekiem?

czytaj dalej:

Ludzie funkcjonują w trzech głównych obszarach, czyli w pracy, rodzinie i szerszych społecznościach. Ten, kto żyje w równowadze czuje się swobodnie na wszystkich płaszczyznach: potrafi być sobą, odnajduje się w każdym z obszarów i odgrywa w nim swoją rolę, w każdym mając satysfakcję. Człowiek rozwija się przez całe życie, dlatego umiejętność funkcjonowania w pracy, rodzinie i makro oraz mikrospołecznościach jednocześnie,  zapewnia odpowiedni rozwój i równowagę.

Dlaczego po warsztacie będziesz szczęśliwszym człowiekiem?

 • zaakceptujesz swoje prawo do realizacji indywidualnych potrzeb
 • odkryjesz  najważniejsze dla Ciebie role życiowe, w których funkcjonujesz
 • uznasz, że możliwe jest osiągnięcie równowagi we wszystkich trzech obszarach
 • zaplanujesz wszystkie swoje konkretne życiowe role, by w każdej odczuwać satysfakcję
 • określisz najważniejsze dla Ciebie cele rodzinne, zawodowe i społeczne zapewniając sobie poczucie, że wiesz dokąd zmierzasz
 • nauczysz się, że jakość Twojego życia i wybory, których dokonujesz w dużej mierze zależą od Ciebie
 • odetchniesz z ulgą wiedząc, że nie wszystko musisz, a doskonałość obiektywna nie jest Ci do niczego potrzebna.

Jak wygląda warsztat?

 • to nie wykład, to inspirujące informacje i przykłady o tym, jak zbudować równowagę według własnego, najlepszego pomysłu
 • to nie jest sucha wiedza teoretyczna, ale praktyka, dzięki której zrobisz swój własny plan na zarządzanie satysfakcją w rodzinie, pracy i społecznościach, które są dla Ciebie istotne
 • będziesz myślał, śmiał się, słuchał, mówił, inspirował siebie i innych
 • nie będziesz nauczany, ale będziesz uczył się sam, bo tylko tak wyniesiesz najwięcej korzyści z warsztatu
 • będziesz samodzielnie pracował nad tym, co nada właściwy kierunek zarządzania Twoim życiem
 • poznasz zasady work and life balance, filozofii, która pomaga milionom ludzi w Europie i na świecie
 • nie będziesz chciał wyjść, bo atmosfera odkrywania, znajdowania, wymyślania i planowania pochłonie Cię bez reszty
 • ale kiedy już wyjdziesz, to z konkretną wiedzą i pomysłami do wdrożenia w życie!

Czy ten warsztat jest dla mnie?
Jeśli jesteś osobą, która:

 • ceni sobie rozwój własnych kompetencji i umiejętności
 • odkryła, że chce żyć według własnych zasad i być szczęśliwa
 • marzy o uczuciu spójności we wszystkim, co robi w życiu
 • chce mieć poczucie realizacji we wszystkich życiowych rolach
 • potrzebuje równowagi pomiędzy obowiązkami zawodowymi i życiem prywatnym
 • chce poczuć, że ma kontrolę i świadomie planując swój czas, niczego w życiu nie traci
 • chce być szczęśliwa, bo wie, że tylko tak może inspirować do szczęścia swoich najbliższych.

Data: marzec 2018

Miejsce: Wielkopolska

Cena po 1 stycznia 2018 roku: 800 zł

Teraz (do 31.12.2017):

BE YOURSELF! Extremalna komunikacja na dachu Stadionu

BE YOURSELF! Extremalna komunikacja na dachu Stadionu!

Miejsce: Poznań Data: 2poł. kwietnia 2018

Pierwszy w Europie warsztat z technik komunikacji i wystąpień publicznych na wysokości 66 metrów w przestrzeni, która mieści 40 tysięcy osób!

zaprasza JOANNA JANOWICZ i INEA STADION

 

 • Jeśli na scenie i przed dużą publiką czujesz się, jak ryba w wodzie, swobodnie mówisz, a wystąpienie przed kilkuset osobową grupą po prostu sprawia Ci czystą przyjemność – nie rezerwuj tej daty.
 • Jeśli przeczytałeś stos książek i artykułów, doskonale wiesz, co powinieneś robić, a jednak na scenie nie czujesz się superpewnie – to już teraz sprawdź kalendarz. Jeśli chcesz, by wystąpienia sprawiały Ci przyjemność, a publika była zasłuchana i zainspirowana tym, co i jak mówisz – koniecznie powinieneś do nas dołączyć!
Dla kogo?
 • dla ludzi otwartych
 • którzy swoją osobowością, charyzmą inspirują innych
 • nie boją się nowych wyzwań i ekstremalnych doświadczeń
Jeżeli:
 • zarządzasz grupą pracowników, jesteś managerem,  prowadzisz własny biznes bądź po prostu pracujesz z ludźmi
 • masz świadomość, że tylko odważny człowiek sięga po więcej, szybciej awansuje, skuteczniej realizuje swoje cele biznesowe
To szkolenie jest dla Ciebie! EKSTREMALNY WARSZTAT O SILE SKUTECZNEJ KOMUNIKACJI
 • to w jaki sposób dzisiaj mówisz o sobie,
 • w jaki sposób komunikujesz się z innymi i jak oni Ciebie widzą,
 • to jak z nimi rozmawiasz, jak przekazujesz informacje ma ogromny wpływ na to:
 • jak budują się Twoje relacje w biznesie, z podwładnymi i innymi partnerami biznesowymi, ale też i jaką mają moc i wpływ na Nas samych i nasze życie prywatne
Czego się nauczysz?
 • sztuki autoprezentacji – jak mówić mądrze i profesjonalnie o sobie samym
 • korzystania z narzędzi psychologii komunikacji – jak przekonania wpływają na budowanie autorytetu  w biznesie i życiu prywatnym
 • jak wzmacniać pewność siebie, która zainspiruje innych
 • jak przełamywać własne ograniczania w naprawdę ekstremalnych warunkach
Kiedy i gdzie?
 • połowa września 2017 Poznań, INEA Stadion ul. Bułgarska 17
 • limit miejsc: 20
Co czeka Cię na szkoleniu?
 • budowanie ciekawych i porywających form przedstawiania się [elevator peech]
 • opanowywanie stresu przed wystąpieniami publicznymi
 • wyeliminowanie błędów z przemówień
 • inspirowanie słuchaczy swobodą wypowiedzi, charyzmą w głosie i zachowaniu
 • sekrety i techniki mistrzów przemawiających do wielkiej publiki
 • nauka budowania dystansu do siebie i świata [odporność na opinie]
 • budowanie cennych relacji biznesowych
 • weryfikacja najmocniejszych stron i wyróżnika osobowości
 • extraemocjonująca część praktyczna na dachu stadionu z wykorzystaniem największych telebimów w Polsce – 116m2!

Co mówią uczestnicy 1 edycji BE YOURSELF! Misja 6.1?

dr Małgorzata Kluska – Nowicka, wicekanclerz i członek zarządu, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu

Warsztat Be Yourself! Misja 6.1 stanowi z pewnością jedyną na ten moment w Polsce, niebanalną okazję do rozwoju zarówno w kontekście komunikacji, jak również radzenia sobie z nowymi, ekstremalnymi sytuacjami, co jest bardzo ważne w kontekście dynamicznie zmieniającego się biznesu. Swobodne i naturalne opuszczanie strefy komfortu to umiejętność niezbędna dla każdego menedżera, który poważnie myśli o swojej karierze zawodowej. To również okazja, aby doświadczyć siły nowo tworzonego zespołu, opanowywania lęku, oraz maksymalnej koncentracji w ekstremalnych warunkach. Z całą pewnością warsztat ten polecam osobom, które chcą poznać siebie jako mówcę i w praktyce rozwinąć swoje umiejętności w tym zakresie, ale również każdemu, komu zależy na rozwoju osobistym i odnajdywaniu się w nowych sytuacjach osobistych oraz biznesowych.

Robert Poczekaj, dziennikarz, psycholog, nauczyciel

BE YOURSELF! – extremalny warsztat z komunikacji to wspaniała sprawa! Ta niezwykła perspektywa pozwoliła mi nie tylko zobaczyć Poznań inaczej, ale i siebie samego. Poznając archetypy mówców mogę odnaleźć w sobie to, co stanowi mój prawdziwy potencjał. Jasna i bezpośrednia komunikacja wykładu trafia do odbiorcy i daje inspirację do działania. Przemówienie wygłaszane na wysokości 66 metrów z wykorzystaniem stadionowego nagłośnienia i telebimów dotyka mocno emocji mówcy. I o to zdaje się chodzi, by przekraczać swoje kolejne granice!

Agenda

 • 9:00 – 9:30       Rejestracja
 • 9:30 – 11:30      Rozpoczęcie. Part 1 – Warsztat skuteczna komunikacja   [Loża Prezydencka]
 • 11:30 – 12:00    Networking i przerwa kawowa, przygotowanie techniczne
 • 12:00 – 14:00   Warsztat autoprezentacji na dachu Stadionu INEA z wykorzystaniem największych telebimów   w Polsce – 116m2!   [Dach stadionu]
 • 14:00 – 15:00   Lunch
 • 15:00 – 16:30   Part 2 Warsztat skuteczna komunikacja cd.   [Loża Prezydencka]
Dlaczego Misja 6.1?
 • 6 – 60 metrów nad ziemią wyzwanie nie tylko zdobycia, ale i zrealizowania misji na górze!
 • 1 – bo to pierwsze tak unikalne szkolenie przygotowane w oparciu o autorski program Joanny Janowicz

Partnerzy BE YOURSELF! Misja 6.1

Poznański Prestiż
Klub Kobiet Przedsiębiorczych

 

ZOBACZ VIDEO! TAK ZAPOWIADALIŚMY 1 EDYCJĘ! CO JESZCZE SPOTKA CIĘ NA WARSZTACIE?!

Data: 2 połowa kwietnia, piątek g. 9:30-16:30
Miejsce: Poznań, INEA Stadion
Cena od 1 luteg0: 1 399 zł

Teraz:

Jak brzmi historia Twojego życia? 1

Discover SuperPOWER – edycja dla kobiet biznesu

Miejsce: Poznań Data: 2 poł. kwietnia 2018

zaprasza JOANNA JANOWICZ I KLUB KOBIET PRZEDSIĘBIORCZYCH

 

Kiedy jesteś pewna siebie, nie masz potrzeby, by dążyć do perfekcjonizmu. Działasz kreatywnie i odważnie, bo nie potrzebujesz utartych schematów. Śmiało zabierasz głos, bo wiesz, że Twoje poglądy są bardzo ważne i wnoszą wartość. Gdy jesteś pewna siebie – bez zazdrości doceniasz sukcesy innych. Inspirujesz, budzisz szacunek i jesteś autorytetem.

Twoje poczucie własnej wartości musi rosnąć wprost proporcjonalnie do Twoich planów, marzeń i założeń. Twoim celem jest  zbudowanie wewnętrznej siły, która jest dla Ciebie najlepszym wsparciem, gdy celebrujesz sukcesy i gdy podejmujesz trudne biznesowe decyzje.

Zarządzasz ludźmi? Negocjujesz kontrakty? Jesteś prezesem firmy? Zależy Ci na szczęśliwym związku? Chcesz być wzorem dla własnych dzieci?
Zatem nie możesz pozwolić sobie na brak pewności siebie.
To do Ciebie należy decyzja. Albo jesteś liderką. Albo podążasz za tłumem.

Możesz to zmienić korzystając z dobrych narzędzi i raz na zawsze zapewnić sobie SUPER MOC!

Czego się oduczę?

 • Perfekcjonizmu, który ogranicza rozwój firmy
 • Ulegania wewnętrznemu krytykowi, który stopuje  w działaniu
 • Ulegania negatywnym przekonaniom
 • Umniejszania swojej własnej wartości i idealizowania innych
 • Sabotowania własnych pomysłów i celów
 • Ulegania wpływom i krytyce

Czego się nauczę?

 • Głębokiej wiary w swoje możliwości
 • Jak odważnie korzystać z >bycia sobą< i pozytywnego nastawienia
 • Swobody i opanowania w sytuacjach autoprezentacji przed ważnym audytorium
 • Śmiałości w wyrażaniu swoich opinii i realizowaniu odważnych celów
 • Szybkiego i odważnego podejmowania decyzji
 • Jak budować swój autorytet i zyskiwać szacunek otoczenia
 • Doceniania siebie i swoich osiągnięć
 • W jaki sposób budować wysokie poczucie wartości
 • Dystansowania się do sytuacji, które wywołują stres

Czy to szkolenie jest dla mnie?

 • Dla szefów firm – pomyśl, że siła Twoich budujących przekonań i odpowiednie nastawienie do negocjacji trudnych kontraktów z ludźmi o silnych osobowościach, gwarantuje Ci śmiałość, pewność i sukces.
 • Dla prezesów firm i dyrektorów zarządzających zespołami – Twoje umiejętności bycia leaderem sprawią, że grupa ludzi, którymi zarządzasz będzie śmiało i w naturalny sposób chciała podążać za Twoją wizją, misją i celem.
 • Dla ekspertów w swoich dziedzinach – znajdziesz twarde zasady, które pomogą Ci emanować profesjonalizmem, aby klient kierował się właśnie do Ciebie.
 • Dla trenerów, szkoleniowców, prezenterów – świadomość mechanizmów wpływających na Twoje poczucie wartości, pozwoli Ci z dużym przekonaniem mówić do ludzi i być autorytetem.

Czeka Cię wielka przygoda ze sobą i swoją osobowością!

Po warsztatach:
Zbudujesz świadomość swoich mocnych stron, talentów i pozytywnych przekonań, które budują pewność siebie.

Staniesz się osobą, która fascynuje innych.

Zyskasz myślenie osoby dumnej ze swojej wyjątkowości.

Będziesz zainspirowana przykładami niezwykłych osób.

 

Data: 2 połowa kwietnia g. 9.30-16.30

Miejsce: Poznań

Limit miejsc: 20 osób

Cena po 1 stycznia 2018 roku: 800 zł

Jak brzmi historia Twojego życia?

Jak brzmi historia Twojego życia?

Miejsce: okolice Poznania Data: 16-17.06.2018

Jak brzmi historia Twojego życia? Czy Twoje życie jest wspaniałą opowieścią?

Jaka jest historia firm odnoszących sukcesy? Jaką historię mają Wielcy ludzie

Czy spotykając nowo poznaną osobę poznajesz jej sposób myślenia i jej historię?

Historie łączą nas i inspirują. Jeżeli chcesz mieć poczucie dumy i spełnienia, napisz i zaplanuj swoją historię życia. Zacznij robić w życiu istotne i ważne rzeczy. To Ty jesteś opowieścią. Uczyń ją opowieścią wspaniałą.

 

Na czym polega wyjątkowość tego warsztatu?

 • W życiu grasz różne role, naucz się je odróżniać i uzyskać balans między nimi
 • Dokładnie poznasz i zaplanujesz swoje WHY, HOW, WHAT oraz wizję i misję
 • Zadbasz o własną spójność wewnętrzną i postrzeganie Ciebie przez innych
 • Dowiesz się jak działa świat, jaki jest wspólny wzór Wielkich ludzi i marek
 • Przekonasz się jak wielkie znaczenie ma pasja w działaniu
 • Poznasz z bliska własne marzenia i marzenia innych, a przez to zrozumiesz lepiej ich powstawianie i niezwykłość
 • Na warsztatach zaplanujesz swoją wyjątkowość i historię o sobie, jaką chcesz opowiedzieć
 • Dowiesz się jak inspirować innych i nakłaniać do działania
 • Nauczysz się jak przekuć dobre intencje, na plany, pragnienie i działanie

„Ludzie nie kupują tego co robisz, kupują to dlaczego to robisz” Simon Sinek.

„Nie ma osoby, której byś nie pokochał, poznawszy jej historię” Fred Rogers.

 

Poznając siebie i swoje motywy do działania staniesz się skuteczniejszy w biznesie i w życiu. Będziesz też bardziej szczęśliwy, bo poznasz swoje wartości i ustalisz plan działania w oparciu o nie. Zwiększysz znacząco umiejętność motywowania do działania ludzi, którzy Cię otaczają i zwiększysz rezultaty. A najważniejsze, będziesz osiągać sukcesy z pasją.

 

Data: 16-17 czerwiec 2018

Miejsce: Wielkopolska

Limit miejsc: 15 osób z uwagi na praktyczny charakter warsztatu

Cena: 1500 zł

Teraz:

Jak brzmi historia Twojego życia? 2

Królowe życia

Miejsce: Morze, okolice Koszalina Data: 7-8.07.2018

Zasługujesz na miano Królowej życia. Zasługujesz, aby ludzie Cię podziwiali. Zasługujesz na to by być osobą lubianą i szanowaną. By wzbudzać zaufanie, mieć grono wyjątkowych przyjaciół. Zasługujesz, by być osobą nietuzinkową. Wyjątkową. Królową Życia!

 

Zapraszam Ciebie na wyjątkowy weekend poświęcony budowaniu najwyższej jakości pozytywnych relacji z ludźmi. Cudowne miejsce, kameralne grono to piękne dopełnienie tematu warsztatów.

Dlaczego warto być na warsztatach weekendowych?

 • dowiesz się jak przyciągać uśmiechy, pozytywnych ludzi i sytuacje
 • podniesiesz swoje relacje z bliskimi na wyższy poziom
 • zrozumiesz mechanizmy działania i rządzące relacjami międzyludzkimi
 • poznasz zasady budowania zaufania i zjednywania sobie ludzi
 • poznasz wyjątkowe osoby, spędzisz najpiękniejszy weekend nad Morzem i zrelaksujesz się
 • doprowadzisz do perfekcji swobodne poruszanie się w towarzystwie zarówno biznesowym jak i prywatnym
 • nauczysz się jak przekonać innych do Twojego sposobu myślenia
 • będziesz miała okazje porozmawiać i wypracować najlepsze strategie w zakresie swoich indywidualnych problemów i mocnych stron
 • otrzymasz informację zwrotną i plan działania indywidualnie dopasowany do Twojej osobowości
 • dowiesz się jak najskuteczniej sprawdzać swoje postępy
 • to moje najlepsze warsztaty, pełne emocji, użytecznej wiedzy i bardzo indywidualnie dopasowane do 12 Królowych życia

Na czym polega wyjątkowość tego warsztatu?

Warsztat weekendowy to połączenie emocji, zaawansowanej wiedzy i interakcji wewnątrz kameralnej grupy Królowych życia.  Emocje i własne przykłady powodują, że zdobyte umiejętności  zapamiętasz na całe życie.

Zapraszam do budowania najlepszych relacji

 

Data: 7-8 lipca 2018

Miejsce: nad Bałtykiem

Limit miejsc: 15 osób z uwagi na kameralny i praktyczny charakter warsztatu

Cena: 1 500 zł

Teraz:

Szkolenia biznesowe

Strategia wzrostu biznesu +33%

+33% STRATEGIA WZROSTU BIZNESU

Zwiększ sprzedaż i przychody

Zarządzasz zespołem lub jesteś właścicielem firmy? Chcesz zwiększyć obroty i zyski firmy? Twoi handlowcy potrzebują nowej energii i narzędzi dzięki, którym zwiększą sprzedaż zgodnie z oczekiwanymi planami? Wiesz, że Twój zespół i firma może komunikować się skuteczniej, a ludzie mogą być bardziej zmotywowani?

Program wzrostu biznesu pomaga szefom i zarządzającym firmami uzyskać znaczny wzrost biznesu i budowania zmotywowanego zespołu, poprzez rozwój sprzedaży i indywidualną pracę z handlowcami, wprowadzenie programu i założeń skutecznej komunikacji wewnętrznej i motywacji pracowników oraz programu liderskiego dla managerów, doskonalącego umiejętności efektywnej pracy z zespołami.

Efekt? Zwiększona sprzedaż o 17 – 45% w ciągu trwania programu, zmotywowany zespół, który dzięki przekazanym i wdrożonym narzędziom doskonali swoje umiejętności i motywację. Kadra zarządzająca efektywnie posługująca się narzędziami komunikacji, delegowania zadań i motywowania zespołu.

Czas trwania programu to 6-12 tygodni w zależności od zdiagnozowanych potrzeb firmy. Program jest zbudowany na autorskich narzędziach sprawdzonych zarówno w największych międzynarodowych korporacjach, zespołach handlowych i call center do 300 osób oraz małych i średnich firmach.

Zapytaj o całodniowy nieodpłatny audyt potencjału wzrostu Twojego biznesu. Efekt? Poznasz obszary i potencjał wzrostu. Wspólnie ustalimy zasady dalszej współpracy. Jednak to Ty podejmiesz finalną i najważniejszą decyzję. To już koniec, czy zaczynamy?

Chcę porozmawiać

LEADERSHIP Budowanie autorytetu i pewności siebie w organizacji

LEADERSHIP

Budowanie autorytetu i pewności siebie w organizacji

CEL PROGRAMU SZKOLENIOWEGO:

Potrzebujesz mocnych menedżerów, którzy poradzą sobie z dynamicznie zmieniającym się otoczeniem oraz wyzwaniami stawianymi w Twojej firmie?

Program ma na celu wypracowanie lub wzmocnienie umiejętności wykorzystywania własnych silnych stron w budowaniu relacji z interesariuszami i efektywnej komunikacji w realizacji celów biznesowych i indywidualnych.

 

EFEKTY? Zespół lub Pracownik po Programie:

 • Podnosi swoje wyniki w organizacji poprzez wykorzystanie zdobytych umiejętności
 • Rozumie i zna działanie wewnętrznych mechanizmów, które ograniczają w działaniach biznesowych i wie, jak je eliminować
 • Wie jaką siłę wnosi prawidłowo zbudowany autorytet w relacjach z ludźmi oraz w zakresie realizacji celów w organizacji i wie jak go budować
 • Umie identyfikować i zna techniki, które pozwalają tworzyć nowe i pozytywne przekonania na swój temat
 • Zna strategie i oducza się myślenia w sposób automatyczny
 • Umie określić, co dokładnie oznacza bycie pewnym siebie i wie, jak tę pewność w sobie budować
 • Wie, jak świadomie kierować sobą poprzez wysokie poczucie własnej wartości
 • Wie, co oznacza sukces i jak wpływa na życie zawodowe i prywatne
 • Świadomie kieruje myśleniem i korzysta z pozytywnego kierunkowania

Wie, co wnoszą i zna techniki budowania własnej marki osobistej

Chcę porozmawiać

LEADERSHIP Budowanie autorytetu i pewności siebie w organizacji 2

MOTYWACJA I 100% POWER

Zainwestuj w motywację swoich ludzi

CEL PROGRAMU SZKOLENIOWEGO:

Celebrujecie udany projekt lub kontrakt? Chcesz nagrodzić i jeszcze bardziej zintegrować swój Zespół?

Wiesz, że Twój Zespół daje z siebie dużo, jednak wiesz też, że może zajść dalej i wyżej?

Ten Program jest dla Was, ponieważ najlepszy Szef docenia i inwestuje w swoich ludzi wtedy, kiedy są na szczycie. Dlaczego? Zgodnie z 3 zasadami pracy, która daje satysfakcję, doceniony Zespół na długo wzmacnia swoje relacje z firmą i buduje je na silnych emocjach uznania i szacunku.

 

EFEKTY? Zespół lub Pracownik po Programie:

 • Ma naładowane baterie i znacząco wyższy poziom wewnętrznej motywacji do działania i realizacji celów firmy
 • Ma nowe spojrzenie na pojęcie sukcesu i realizacji celów długofalowych
 • Potrafi wygenerować pozytywną energię i przenieść ją do Organizacji
 • Jest zintegrowany w oparciu o swoje mocne strony, sukcesy i talenty
 • Jest zmotywowany do budowania lepszych relacji w oparciu o współpracę, zaangażowanie i myślenie w kategorii Zespołu
 • Zna najbardziej efektywne narzędzia motywacji wewnętrznej i zewnętrznej
 • Ma wyższy poziom satysfakcji i poczucie bycia docenionym przez firmę
 • Zbudował odpowiedni poziom równowagi pomiędzy celami i motywacją
 • Poznaje najlepsze długofalowe metody świętowania sukcesów w firmie
Chcę porozmawiać

PROGRAM ZWIĘKSZANIA SPRZEDAŻY Program szkoleniowy dla zespołów sprzedażowych 1

SIŁA MARKI

Budowanie strategii i wizerunku firmy i pracowników

CEL PROGRAMU SZKOLENIOWEGO:

Apple, Mercedes, Dubaj – mocne marki zdobywają świat i dyktują wysokie marże. Wdrożenie strategii budowania silnego brandu dla firm i pracowników wymaga wytyczenia i realizacji konkretnego kierunku. Zadaniem Programu jest przekazanie wiedzy i specjalistycznych narzędzi do stworzenia strategii i roadmapy w zakresie brandingu (budowania wizerunku firmy) oraz/lub personal brandingu (budowania marki osobistej).

Dlaczego precyzyjne wyznaczenie celu i strategii jest tak ważne? Odpowiedź można odnaleźć w cytacie Briana Tracy: Jeżeli to, co robisz nie przybliża Cię do Twojego celu, to znaczy, że Cię od niego oddala.

 

EFEKTY? Zespół lub Pracownik po Programie:

 • Zna zasady społecznego wpływu employee i employer brandingu w otoczeniu, w którym funkcjonuje marka
 • Wie, jak korzystać z nowoczesnych technik budowania misji i wizji marki
 • Umie identyfikować i zna techniki, które pozwalają tworzyć nowe i pozytywne przekonania na temat brandu i/lub firmy
 • Potrafi pracować z marketingową matrycą archetypów w zakresie marki i marki osobistej
 • Ma świadomość, który wzorzec osobowościowy (archetyp) jest najbliższy jego marce własnej lub marce firmy, którą reprezentuje
 • Definiuje personalizowane kanały komunikacji w otoczeniu rzeczywistym i wirtualnym
 • Wie, jak funkcjonują psychologiczne mechanizmy postrzegania, wywierania wpływu przez i na otoczenie zewnętrzne
 • Zna zasady budowania Planu Komunikacji, który jest spójny z założeniami biznesowymi i potrzebami wizerunkowymi marki
 • Zespół jest przygotowany do samodzielnego procesu opracowania Komunikacji Marki lub Program stanowi wstęp do dalszej, świadomej współpracy w zakresie zlecenia opracowania Komunikacji Marki
Chcę porozmawiać

LEADERSHIP Budowanie autorytetu i pewności siebie w organizacji 3

OUT OF BOX THINKING

Rozwijanie kreatywności własnej i w zespole

CEL PROGRAMU SZKOLENIOWEGO:

Zespół potrzebuje świeżego i nieszablonowego spojrzenia? Powielacie od lat podobne schematy, a szczerze pragniecie wyprzedzić konkurencję? To czas, by dodać kreatywności i nowej energii Zespołowi.  Umiejętność wykorzystywania własnych zasobów pomoże przełamać rutynę, poprawi efektywność spotkań biznesowych i przełoży się na realizację celów firmowych i indywidualnych.

Ten Program łamie stereotypy, otwiera umysły, wybija z automatycznych działań i pokazuje zupełnie nową perspektywę.

 

EFEKTY? Zespół lub Pracownik po Programie:

 • Ma świadomość nieograniczonych możliwości wynikających z opuszczania strefy komfortu
 • Wie, jak projektować procesy i spotkania kreatywnie pełne energii i bez powielania niedziałających schematów
 • Nawiązuje lepsze relacje, daje sobie przyzwolenie i przestrzeń na konstruktywną komunikację
 • Wie, jak komunikować się precyzyjnie, na temat i efektywnie wykorzystywać czas spotkania
 • Potrafi identyfikować i zna techniki, które pozwalają pracować z wysokim ukierunkowaniem na pozytywne efekty
 • Zna sposoby i oducza się myślenia w sposób automatyczny
 • Potrafi wykorzystywać techniki, które wpływają na rozwój i nieograniczanie kreatywności
 • Ma energię, by przełamywać impas na spotkaniach i w realizacji projektów
 • Wie, jak pracować nad swoimi nawykami, które przybliżają do celu i ułatwiają wdrożenia planów
 • Wie, co oznacza sukces i jak wpływa na życie zawodowe i prywatne
 • Świadomie kieruje myśleniem i korzysta z mentalnych generatorów kreatywności
Chcę porozmawiać

PROGRAM ZWIĘKSZANIA SPRZEDAŻY Program szkoleniowy dla zespołów sprzedażowych

PROGRAM ZWIĘKSZANIA SPRZEDAŻY

Program szkoleniowy dla zespołów sprzedażowych

CEL PROGRAMU SZKOLENIOWEGO:

Cel jest jeden: znacząco zwiększyć sprzedaż Twojego Zespołu już na przestrzeni miesiąca oraz kwartału. Twój Zespół sprzedażowy mówi, że daje z siebie wszystko, ale kolejny ważny klient właśnie się wycofał, a inny zwleka z decyzją trzeci miesiąc? Dość, tracisz czas. Zmień to!

Program wykorzystuje sprawdzone w praktyce w najlepszych firmach w Polsce techniki oraz gwarancję efektu wzrostu sprzedaży. Program trwa w zależności od potrzeb firmy od miesiąca do kwartału. Składa się z konkretnej liczby szkoleń sprzedażowych, indywidualnej pracy z poszczególnymi sprzedawcami oraz spotkań follow-up kalibrujących wyniki Zespołu.

 

EFEKTY? Zespół lub Pracownik po Programie:

 • Znacznie zwiększa wyniki sprzedażowe
 • Redefiniuje i stawia sobie ambitniejsze cele sprzedażowe
 • Wzmacnia wewnętrzną komunikację opartą o pozytywny feedback i mentoring
 • Poznaje techniki skutecznego prowadzenia rozmów sprzedażowych na każdym jej etapie, jak i systematycznego wzrostu wyników
 • Zna narzędzia do systematycznej analizy własnej i pracy nad wzmacnianiem swojego warsztatu
 • Wzmacnia wewnętrzną motywację, zmniejsza stres i eliminuje oznaki wypalenia zawodowego
 • W ramach programu każdy sprzedawca po indywidualnych treningach z trenerem zna techniki zwiększania efektywności
 • Zarządzający Zespołem otrzymuje pełen raport potencjału pracowników i narzędzia do skutecznej pracy nad wzrostem wyników

Program prowadzi trener sprzedaży z 12 letnim doświadczeniem (min. odpowiedzialnym za sprzedaż sieci oddziałów i call center w jednym z największych banków w Polsce).

Chcę porozmawiać

PROGRAM ZWIĘKSZANIA SPRZEDAŻY Program szkoleniowy dla zespołów sprzedażowych 2

SATYSFAKCJA Z PRACY

Praca marzeń, motywacja zespołu i liderów

CEL PROGRAMU SZKOLENIOWEGO:

Twój Zespół niechętnie przyjmuje nowe zadania i nie ma już takiej energii jak kiedyś? Program ma na celu zbudowanie poczucia i przeświadczenia o sile własnego wpływu na jakość i efektywność wykonywanej pracy oraz motywację i zaangażowanie we własne działania i w zarządzanym Zespole. Program gwarantuje rozbudowanie umiejętności komunikacyjnych „up and close“ – z przełożonymi i współpracownikami.

 

EFEKTY? Zespół lub Pracownik po Programie:

 • Potrafi identyfikować i zna techniki, które pozwalają tworzyć nowe i pozytywne przekonania na temat tego, czym się zajmuje i jak zarządzać Zespołem
 • Zna zasady działania i wie, jak eliminować mechanizmy, które utrudniają zaangażowanie w pracę
 • Umie samodzielnie określić korzystny wpływ swojej pracy na własne życie zawodowe i prywatne
 • Wie z jakich narzędzi korzystać, by prawidłowo zarządzać odpowiedzialnością pracowników i by współpraca z otaczającym środowiskiem realizowała cele i budowała relacje win-win
 • Potrafi zarządzać satysfakcją własną, współpracowników oraz zespołu i wie, gdzie leży odpowiedzialność za nią
 • Zna narzędzia wywierania wpływu i wie, jak dzięki nim efektywnie komunikować się w Zespole
 • Ma świadomość czynników dysfunkcyjnych w pracy zespołowej i wie, jak pracować nad pozytywnym efektem pracy
 • Zna reguły efektywnego motywowania i budowania długofalowych relacji cennych Pracowników z firmą
Chcę porozmawiać

LEADERSHIP Budowanie autorytetu i pewności siebie w organizacji 1

LIDER, KTÓRY WYGRYWA

Mocne strony zespołu

CEL PROGRAMU SZKOLENIOWEGO:

Chcesz zbudować mocny zespół, który wygrywa? Twoja firma rozwija się i potrzebujesz silnych liderów, na których możesz liczyć? Managerów, którzy wezmą na siebie odpowiedzialność i zmotywują zespół do działania?

EFEKTY? Zespół lub Pracownik po Programie:

 • Będzie zarządzał skutecznie sobą i zespołem motywując ludzi do działania
 • Zbuduje postawy wzrostu w zespole, pozna 5 potężnych technik budowania umiejętności liderskich oraz 8 zaawansowanych zadań managera i lidera
 • Stosuje psychologię i komunikację lidera z zespołem – od kontraktu do komunikowania, od zadań do wizji
 • Pozna narzędzia i techniki decydujący o zwycięstwie, nauczy dzielić się wygraną w organizacji
 • Zna swoje talenty i mocne strony, potrafi je wykorzystać praktycznie w swoim otoczeniu biznesowych
 • Buduje gotowy plan działań wzmacniających umiejętności liderskie, wykorzystania swoich mocnych stron oraz osiągnięcia celów strategicznych na 1-3 lata
 • Tworzy markę lidera, zna zasady komunikacji z otoczeniem
Chcę porozmawiać